ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwio┼Ťnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
12/12/2011 00:01:33
Regionalny Terminarz Zawodˇw 2001 - Dolny îl╣sk

Ranga Data Impreza Miejsce Organizator Uwagi
B-RTZ 31.03 Zawody Primaaprilisowe Morskie Oko MOS sobota
wyniki
A-RTZ 07.04 OMW - I etap Osobowice WSO sobota
regulamin
wyniki
A-RTZ 21.04 Puchar Trzebnicy Trzebnica KS Artemis sobota
regulamin
plan dnia
wyniki
zdjŕcia
B-RTZ 28.04 Prezentacje SP 107 2001 SP 107 - Wroc│aw UKS SP 107 sobota
regulamin
formularz zg│oszenia
wyniki
eksperymentalnie wyniki w formacie PDF
A-RTZ 05.05 Mistrzostwa Dolnego îl╣ska
Miedzywojewˇdzkie Mistrzostwa M│odzikˇw
oraz eliminacje do OOM
Jelenia Gˇra DZBnO indywidualne
regulamin,
wyniki
  06.05     sztafety  
A-RTZ 19.05 OMW - II etap
Zawody odwo│ane
WKS îlask sobota
B-RTZ 26.05 Poznaj Starˇwkŕ Wroc│awia Wroc│aw - Rynek MOS sobota
regulamin
wyniki
A-RTZ 02.06 OMW - III etap
MISTRZOSTWA UCZNIOWSKICH KLUBËW SPORTOWYCH WOJ. DOLNOîLąSKIEGO
Mi│oszyce UKS Mi│oszyce
WKS Oleťniczanka
DZ BnO
sobota
regulamin
wyniki
A-RTZ 16.06 Puchar îlŕ┐y Ksi╣┐nica KS Artemis sobota
regulamin
wyniki
galeria zdjŕŠ
A-RTZ 22.09 Puchar Dyrektora MOS Park Zachodni MOS parkowe
wyniki
A-RTZ 06.10 OMW - IV etap Maťlice UKS Iskra SP 26 sobota
A-RTZ 13.10 OMW - V etap Szczodre KS Artemis sobota
A-RTZ 14.10 OMW - II etap Park Zachodni îl╣sk / MOS niedziela
A-RTZ
B-RTZ
20.10
21.10
Puchar Paulinum
Dolnoťlaski Puchar Weteranˇw
Przesieka Paulinum
KS Artemis
sobota
niedziela
´╗┐
Artemis na facebooku

NAJBLI┼╗SZE IMPREZY:
22-24.04. KMP BnO, ?, bno
14.05. 1e OMW BnO, Wrocław Lasek osobowicki, bno
15.05. 1e OMW RJnO, Wrocław Las Smoczy, rjno
6.06. MP i MPW sprint i sztafety sprint, >, bno
19-23.07. Mistrzostwa Świata w OP, ?, bno
28-31.07. Sudety Cup, Szczytna, bno
5-7.08. GPP, ?, bno
3-4.09. Polsko-Czeski Festiwal BnO, Świeradów Zdrój, bno
17.09. 2e OMW BnO, Wroc┼éaw Park Tysi─ůclecia, bno
18.09. 2e OMW RJnO, Wrocław Las Mokrzański, rjno
1-2.10. Puchar Ślęży, Ślęża, bno
2.10. 3e OMW RJnO, Oborniki Śl., rjno
15.10. 3e OMW BnO, Wrocław Park Wschodni, bno
16.10. Puchar Paulinum, Jelenia G., bno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynik├│w


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym ┼Ül─ůsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiad┼éy - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna W┼éodarczyk - pomys┼éodawca,
  R├│┼╝a Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis