ARTEMIS Klub Sportowy ARTEMIS Bogini Artemis
Strona główna
O nas
Ludzie
Kalendarz
Kontakty
Co to BnO?
Fraszka
OMW
Puchar Przedwio┼Ťnia
10 Artemisu
Puchar Artemisu
Mistrzostwa DLŚ RJnO
MiniNM
MTBO
Prasa o BnO
Sponsorzy
Galerie
Linki
WYNIKI
Forum
UKS Świętoszów
Ost. mod.
31/1/2022 20:16:25
Lista klub├│w
Lp. Klub Adres Opiekun
  Polski Zwi─ůzek Biegu na Orientacj─Ö 00-679 Warszawa
Wilcza 38a
Tel/fax.: (022) 629-50-04
www.orienteering.org.pl/
Prezes: Tadeusz Patejko
  Dolno┼Ťl─ůski Zwi─ůzek Biegu na Orientacj─Ö 50-529 Wroc┼éaw
Borowska 1-3
Tel.: (071) 3675061,
fax: (071) 3671840
Prezes: Kalikst Sobczyński
Sekretarz: Remigiusz Widziewicz
  WKS ┼Ül─ůsk
Wrocław
53-434 Wrocław
Oporowska 62
(071) 3612211
www.bno.pl
Kalikst Sobczyński
  WKS Ole┼Ťniczanka
Ole┼Ťnica
56-408 Ole┼Ťnica
Wileńska 14
Tel/ fax (071) 3143267
Zdzisław Hildebrandt
  UKS ┼Üwi─Ötosz├│w
Świętoszów
59-726 Świętoszów
Szkolna 10
(075) 73-55-143
http://artemis.wroclaw.pl/swietoszow.php
Bogdan i Marzena Rycerscy
  UKS SP 6
Ole┼Ťnica
56-400 Ole┼Ťnica
Kleeberga 4
Zdzisław Hildebrandt
  UKS Si├│demka SP 7 Ole┼Ťnica 56-400 Ole┼Ťnica
Słowackiego 4
Zdzisław Hildebrandt
  MKS Paulinum Jelenia G├│ra 58-500 Jelenia G├│ra
ul. Wojska Polskiego 15
tel/fax.: (075) 7526077
http://republika.pl/paulinum/
Damian Dutkiewicz
  MKS MOS
Wrocław
51-616 Wrocław
ul. Parkowa 18-26
Joanna Sobczyńska
  UKS SP 93
Wrocław
50-238 Wocław
ul. Niemcewicza 29
Joanna Sobczyńska
  SKS Burza
Wrocław
50-004 Wrocław
Ko┼é┼é─ůtaja 31/33
www
Grzegorz Zwoliński
e-mail: plan@plan.pl
  KS Artemis
Wrocław
54-129 Wrocław
ul. Drzewieckiego 45/2
http://artemis.wroclaw.pl
Michał Włodarczyk
e-mail: ozam@wp.pl
  UKS SP 82
Wrocław
53-206 Wrocław
Blacharska 13
Zofia Albrecht - Namysł
  UKS SP 107
Wrocław
50-318 Wrocław
Bolesława Prusa 64/74
(071) 322-58-72
Sławomir Solka
  UKS SP Mi┼éoszyce
Jelcz Laskowice
55-221 Jelcz Laskowice
Technik├│w 8
Dyr. szkoły Aleksander Mitka
Tel.: 318-30-78
  UKS B┼éysk SP 19 Wroc┼éaw 54-134 Wroc┼éaw
Koszykarska 2/4
Fax 3536926, tel.3537738
Anna D─Öbska
  UKS Iskra SP 26 Wroc┼éaw ul. Ma┼Ťlicka 37 Anna D─Öbska
  UKS Soko┼éy SP 83
Wrocław
51-160 Wrocław
Boya-Żeleńskiego 32
(071)3251226
Wojciech Pir├│g
  UKS ÔÇťEnergetykÔÇŁ
Dych├│w
66-626 Dych├│w
(068) 383-11-22
Jerzy Ostojski
  UKS Lewin K┼éodzki Zdrojowa 16/22/3
57-350 Kudowa Zdr├│j
(074) 86-62-323
Katarzyna Dr─ůg
  UKS Tukan Iwiny Gimnazjum Publiczne
59-721 Iwiny
(076) 81-89-570
Dariusz Pachnik
  Hufiec ┼Üwidnica
58-100 Świdnica
Lelewela 18
Z-ca Komendanta Radosław Werner
e-mail: zhp_swid@zeto.swidnica.pl
Wszelkie braki, zmiany lub niezgodno┼Ťci prosz─Ö zg┼éasza─ç do R├│┼╝y Spiliszewskiej.
´╗┐
Artemis na facebooku

NAJBLI┼╗SZE IMPREZY:
22-24.04. KMP BnO, ?, bno
14.05. 1e OMW BnO, Wrocław Lasek osobowicki, bno
15.05. 1e OMW RJnO, Wrocław Las Smoczy, rjno
6.06. MP i MPW sprint i sztafety sprint, >, bno
19-23.07. Mistrzostwa Świata w OP, ?, bno
28-31.07. Sudety Cup, Szczytna, bno
5-7.08. GPP, ?, bno
3-4.09. Polsko-Czeski Festiwal BnO, Świeradów Zdrój, bno
17.09. 2e OMW BnO, Wroc┼éaw Park Tysi─ůclecia, bno
18.09. 2e OMW RJnO, Wrocław Las Mokrzański, rjno
1-2.10. Puchar Ślęży, Ślęża, bno
2.10. 3e OMW RJnO, Oborniki Śl., rjno
15.10. 3e OMW BnO, Wrocław Park Wschodni, bno
16.10. Puchar Paulinum, Jelenia G., bno

maratony i biegi inne


WYNIKI:
archiwum wynik├│w


KALENDARZ 2018 dla DLŚ


Spis map bno i MTBO na Dolnym ┼Ül─ůsku 2002


Forum Artemisu

Szukaj na stronie
 

ARTEMIS

  Robert Podsiad┼éy - webmaster,
  Eduard Kustou - webmaster,
  Anna W┼éodarczyk - pomys┼éodawca,
  R├│┼╝a Spiliszewska - aktualizacja strony.

Bogini Artemis