Wyniki I etapu OMW w BnO
12-04-2003 Park Grabiszyński
Nazwisko i imię Klub Czas Punkty
K-10
--------------------------------------------------------------------------------
1 Sierpina Ewa UKS Iskra SP 26 Wrocław 9,06 100
2 Gawor Katarzyna UKS Orły SP 78 Wrocław 9,40 90
3 Gawlikowska Beata Oleśnica 11,16 85
4 Chojnacka Marta Oleśnica 11,18 82
5 Demianiak Natalia UKS SP 20 Wrocław 12,00 81
6 Olszowy Maja UKS Iskra SP 26 Wrocław 12,18 80
7 Dudzik Karolina UKS Orły SP 78 Wrocław 13,42 79
8 Nawrot Joanna SP Ligota Książęca 14,58 78
9 Cych Weronika Wrocław 15,17 77
10 Tomczyk Adrianna SP Jaźwina 16,06 76
11 Kruk Magda SP Ligota Książęca 19,23 75
12 Kuliszewska Agata SP Ligota Książęca 20,33 74
13 Kruk Iza SP Ligota Książęca 23,06 73
14 Florczak Ewelina SP Ligota Książęca 23,14 72
15 Zawodnik Tola Oleśnica 23,41 71
16 Dziedzic Monika SP Ligota Książęca 24,24 70
PK Kamienkow Paulina SP 82 Wrocław 26,20 0
PK Słaby Oliwia SP 82 Wrocław 59,17 0
PK Vijk Zuzia SP 82 Wrocław 27,19 0
PK Wilczyńska Katarzyna SP 82 Wrocław 23,20 0
PK Kosztowniak Aleksandra Kurs Instruktorów Sportu 20,58 0
PK Stawiak Anna Kurs Instruktorów Sportu 20,58 0
PK Stasiak Ewelina Kurs Instruktorów Sportu 23,58 0
PK Mądry Krystyna Kurs Instruktorów Sportu 23,58 0
PK Szostek Danuta Kurs Instruktorów Sportu NKL brak 5 PK
M-10
--------------------------------------------------------------------------------
1 Sierpina Jan UKS Iskra SP 26 Wrocław 12,05 100
2 Kaliciński Paweł SP 12 Wrocław 12,15 90
3 Karkocha Kuba UKS Iskra SP 26 Wrocław 12,58 85
4 Hrynczyszyn Igor SP Ligota Książęca 13,12 82
5 Ożga Łukasz UKS SP 20 Wrocław 13,29 81
6 Możanowicz Błażej UKS SP 107 Wrocław 14,31 80
7 Markowski Mirek SP Ligota Książęca 14,48 79
8 Czubkowski Patryk SP Ligota Książęca 15,53 78
9 Nowicki Daniel UKS SP 20 Wrocław 16,24 77
10 Paszkowski Sławek SP Ligota Książęca 18,47 76
11 Stawiński Kuba SP 76 Wrocław 19,46 75
12 Idzi Łukasz SP Ligota Książęca 20,33 74
13 Grekow Kuba SP 76 Wrocław 21,02 5 minut karnych
14 Karmelota Michał SP Ligota Książęca 24,33 72
13 Łozowicki Marek SP Jaźwina 24,55 71
14 Korzeniowski Szymon SP Ligota Książęca 27,31 70
PK Ojrzyński Igor SP 82 Wrocław 27,56 0
PK Woźniak Mateusz SP 82 Wrocław 32,50 0
PK Kowalczyk Paweł SP 82 Wrocław 63,51 0
PK Jabłonowski Dariusz Kurs Instruktorów Sportu 12,12 0
PK Leś Mariusz Kurs Instruktorów Sportu 19,09 0
PK Musiał Adam Kurs Instruktorów Sportu 21,10 0
PK Marcinów Piotr Kurs Instruktorów Sportu 21,11 0
PK Jagiełło Jacek Kurs Instruktorów Sportu 21,18 0
PK Krzemiński Waldemar Kurs Instruktorów Sportu 21,53 0
PK Palmowski Szczepan Kurs Instruktorów Sportu 22,21 0
PK Kudła Lech Kurs Instruktorów Sportu 22,32 0
PK Jóźwiak Zbigniew Kurs Instruktorów Sportu 22,35 0
PK Sznajder Marcin Kurs Instruktorów Sportu 22,53 0
PK Karasiński Artur Kurs Instruktorów Sportu 23,35 0
PK Zamęcki Bartłomiej Kurs Instruktorów Sportu 23,55 0
PK Frąszczak Milan Kurs Instruktorów Sportu 23,55 0
PK Wyrwas Adam Kurs Instruktorów Sportu 24,21 0
PK Ostapko Andrzej Kurs Instruktorów Sportu 24,21 0
PK Karoł Arkadiusz Kurs Instruktorów Sportu 24,55 0
PK Gałęcki Adam Kurs Instruktorów Sportu 24,55 0
PK Paul Grzegorz Kurs Instruktorów Sportu 25,53 0
PK Kukliński Dawid Kurs Instruktorów Sportu 25,53 0
PK Franckowski Marek Kurs Instruktorów Sportu 26,21 0
PK Kwolek Artur Kurs Instruktorów Sportu 26,21 0
PK Kujawa Piotr Kurs Instruktorów Sportu 30,33 0
K-12
--------------------------------------------------------------------------------
1 Wereszko Agata SP 82 Wrocław 13,47 100
2 Kasznia Wiktoria UKS SP 20 Wrocław 13,57 90
3 Serwatyńska Agata UKS SP 93 Wrocław 14,05 85
4 Pohl Katarzyna UKS SP 20 Wrocław 15,46 82
5 Sztandara Izabela UKS SP 93 Wrocław 16,41 81
6 Pająk Katarzyna UKS SP 20 Wrocław 17,24 80
7 Gierczak Anna SP Jaźwina 17,39 79
8 Zając Dorota UKS SP 20 Wrocław 20,37 78
9 Ratajczak Patrycja UKS SP 93 Wrocław 20,41 77
10 Brzozowska Monika SP Jaźwina 21,11 76
11 Sypniewska Oliwia UKS SP 20 Wrocław 21,25 75
12 Cieślar Agnieszka SP 82 Wrocław 22,03 74
13 Kołodziej Paulina UKS SP 93 Wrocław 22,28 73
14 Rożek Agata UKS SP 20 Wrocław 24,49 72
15 Szczerbien Marta SP Jaźwina 25,41 71
16 Spyra Martyna SP Ligota Książęca 26,49 70
17 Dulnik Justyna ZPO nr 1 Wrocław 27,31 69
18 Dobrzańska Agata SP 82 Wrocław 27,58 68
19 Milejska Agnieszka UKS SP 20 Wrocław 28,44 67
20 Kuliszewska Angelika SP Ligota Książęca 29,36 66
21 Potajczuk Monika SP Jaźwina 29,39 65
22 Stadniczuk Karolina SP Ligota Książęca 30,53 64
23 Jankowska M. SP 82 Wrocław 31,57 63
24 Smorąg Magda UKS SP 93 Wrocław 34,27 62
25 Rawska Anna ZPO nr 1 Wrocław 34,34 61
26 Zielińska Marlena UKS SP 93 Wrocław 38,18 60
27 Rogala Dominika ZPO nr 1 Wrocław 38,35 59
28 Kuriata Alicja SP Łagiewniki 40,05 58
29 Maciorowska Barbara SP 82 Wrocław 40,34 57
30 Zdyb Patrycja SP Ligota Książęca 40,39 56
31 Kolasa Katarzyna SP Jaźwina 41,48 55
32 Czyrny Natalia SP Ligota Książęca 42,08 54
33 Pipczyńska Ewelina SP Łagiewniki 43,41 53
34 Krysiak Monika UKS SP 93 Wrocław 43,49 52
35 Kaśków Patrycja SP Ligota Książęca 44,07 51
36 Bojko Ewelina SP Ligota Książęca 46,07 50
37 Boczkowska Jolanta SP Jaźwina 46,41 49
38 Sajan Alicja SP Łagiewniki 47,40 48
39 Jasińska Monika SP Jaźwina 50,41 47
40 Słaby P. SP 82 Wrocław 61,02 46
NKL Smektała Justyna SP 82 Wrocław NKL brak 2,4,5,6
M-12
--------------------------------------------------------------------------------
1 Ciborski Tomasz ZPO nr 1 Wrocław 14,18 100
2 Zembrowski Łukasz SP 82 Wrocław 16,29 90
3 Paliński Miłosz UKS SP 20 Wrocław 18,50 85
4 Eisler Sebastian SP Łagiewniki 19,00 82
5 Tanderys Marcel Iwiny 19,35 81
6 Mróz Dawid UKS Iskra SP 26 Wrocław 19,58 80
7 Górniak Tomasz Iwiny 20,34 79
8 Butkiewicz Mariusz SP Łagiewniki 20,36 78
9 Kwiecień Mateusz SP Ligota Książęca 20,55 77
10 Nawrot Paweł SP Ligota Książęca 22,04 76
11 Rydzak J. SP 82 Wrocław 22,23 75
12 Gorzałkowski Piotr SP Ligota Książęca 22,38 74
13 Skokuń Paweł Iwiny 23,30 73
14 Smarzewski Janusz UKS Iskra SP 26 Wrocław 23,51 72
15 Wit Radek SP 82 Wrocław 23,53 71
16 Kapek Arek UKS Iskra SP 26 Wrocław 23,56 70
17 Dulnik Kamil ZPO nr 1 Wrocław 24,44 69
18 Cebula Mateusz SP Ligota Książęca 24,53 68
19 Iwanowski Krystian UKS SP 20 Wrocław 26,04 67
20 Gogol Maksym UKS SP 20 Wrocław 26,57 66
21 Pachnik Wojciech Iwiny 27,02 65
22 Pawełczyk Zbyszek UKS Iskra SP 26 Wrocław 27,52 64
22 Pietrzyk Artur SP Ligota Książęca 28,37 63
24 Kołt Sebastian SP Łagiewniki 28,40 62
25 Baran Adrian SP 82 Wrocław 30,21 61
26 Niziałek Paweł Iwiny 30,32 60
27 Rzeczkowski Łukasz UKS SP 20 Wrocław 30,56 59
28 Patyk Mateusz SP Łagiewniki 30,57 58
29 Idzi Dawid SP Ligota Książęca 31,05 57
30 Kokosiński Mateusz Iwiny 31,35 56
31 Żukowski Dominik SP Ligota Książęca 32,48 55
32 Ryś Oskar SP Łagiewniki 32,52 54
33 Baczyński Marcin ZPO nr 1 Wrocław 33,08 53
34 Zajączkowski Piotr SP Jaźwina 33,49 52
35 Gadowski Adrian SP Łagiewniki 34,51 51
36 Sierpiński Rafał SP Ligota Książęca 35,11 50
37 Ślęzak Szymon UKS SP 20 Wrocław 35,28 49
38 Maliszewski Michał ZPO nr 1 Wrocław 35,40 48
39 Gacek Mateusz SP Ligota Książęca 35,55 47
40 Banda Przemysław SP Łagiewniki 36,36 46
41 Zieliński Dawid SP Ligota Książęca 38,03 45
42 Tokarski Kamil SP Łagiewniki 38,31 44
43 Szkwarek Przemek SP Jaźwina 38,33 43
44 Gancarek Kamil SP Łagiewniki 40,36 42
45 Czapliński Łukasz SP 82 Wrocław 40,51 41
46 Czyrny Bartek SP Ligota Książęca 43,13 40
47 Galus Paweł SP 82 Wrocław 44,52 39
48 Żukowski Wojciech SP Ligota Książęca 45,13 38
49 Kowalski Przemek SP Jaźwina 49,45 37
50 Gajowiak Michał Iwiny 52,00 36
51 Boczkowski Tomasz SP Łagiewniki 55,17 35
52 Kawałek Adam SP 63 Wrocław 55,29 34
53 Kapusta Mateusz SP Jaźwina 70,24 33
54 Boczkowski Dawid SP Jaźwina 74,50 32
NKL Andrzejczyk Mateusz SP Jaźwina NKL brak 3,5 PK
NKL Lewandowski Krzysztof Iwiny NKL brak 1,2,3,4,5 PK
NKL Wojnowicz Marek Iwiny NKL brak 1,2,3,4,5 PK
NKL Strzelczyk Paweł ZPO nr 1 Wrocław NKL brak 6 PK
NKL Andrzejczyk Mariusz SP Jaźwina NKL brak 1,2,3,4,5,6 PK
NKL Sikora Kacper UKS SP 93 Wrocław NKL brak 1,2,3,4,5,6 PK
K-14
--------------------------------------------------------------------------------
1 Namysł Katarzyna Gimnazjum 48 Wrocław 10,11 100
2 Krasińska Małgorzata UKS Iskra SP 26 Wrocław 10,43 90
3 Wrzesińska Agnieszka Gimnazjum 25 Wrocław 11,54 85
4 Sierpina Weronika UKS Iskra SP 26 Wrocław 12,31 82
5 Wrzesińska Katarzyna SP 90 Wrocław 13,50 81
6 Durczok Natalia UKS SP 93 Wrocław 15,01 80
7 Gakis Małgorzata UKS Iskra SP 26 Wrocław 17,01 79
8 Cudak Adrianna Gimnazjum 4 Wrocław 17,30 78
9 Polińska Agnieszka Wrocław 17,40 77
10 Łaba Kamila ZPO nr 1 Wrocław 22,28 76
11 Jurek Kamila ZPO nr 1 Wrocław 28,16 75
12 Gleń Roksana Gimnazjum 4 Wrocław 28,17 74
13 Jarosz Paulina Oleśnica 29,51 73
14 Madej Aneta Iwiny 30,28 72
15 Borucka Aneta Iwiny 32,11 71
16 Domańska Katarzyna ZPO nr 1 Wrocław 32,27 70
17 Batuszan Kamila SP Jaźwina 32,47 69
18 Skibińska Alicja Oleśnica 32,58 68
19 Krauza Karolina Gimnazjum 14 Wrocław 33,23 67
20 Gołębiecka Natalia Oleśnica 34,58 66
21 Zajączkowska Karolina SP Jaźwina 35,54 65
22 Niedzielska Katarzyna UKS Iskra SP 26 Wrocław 36,48 64
23 Piróg Hanna Gimnazjum 14 Wrocław 37,23 63
24 Zielińska Aleksandra Iwiny 39,52 62
25 Buszta Anna ZPO nr 1 Wrocław 41,28 61
26 Szwec Aleksandra ZPO nr 1 Wrocław 45,36 60
27 Stężały Joanna UKS SP 93 Wrocław 45,53 59
28 Hamerowska Karolina Oleśnica 49,58 58
NKL Jeż Marzena UKS SP 20 Wrocław NKL brak 1,2,3 PK
NKL Kulikowska Ewelina SP Łagiewniki NKL brak 1,4,6 PK
NKL Czajka Sylwia Oleśnica NKL brak 2 PK
NKL Trybus Dagmara SP Ligota Książęca NKL brak 2,4,5 PK
NKL Piotrowska Marzena SP Ligota Książęca NKL brak 2,4,5,7 PK
NKL Szymczykowska Marta SP Ligota Książęca NKL brak 4,5 PK
NKL Kalicińska Monika Gimnazjum 13 Wrocław NKL brak 2,4 PK
NKL Gęsicka Kamila Iwiny NKL brak 3 PK
M-14
--------------------------------------------------------------------------------
1 Tybiński Olek UKS Błysk SP 19 Wrocław 11,42 100
2 Chowanek Adam SP Ligota Książęca 12,00 90
3 Olszowy Błażej Gimnazjum 1 Wrocław 12,16 85
4 Zazulak Radosław UKS Błysk SP 19 Wrocław 12,49 82
5 Walkowiak Paweł Gimnazjum 35 Wrocław 12,55 81
6 Mroczek Kacper UKS Błysk SP 19 Wrocław 13,38 80
7 Czaja Bartosz Gimnazjum 35 Wrocław 13,41 79
8 Skotnicki Jakub UKS Błysk SP 19 Wrocław 13,48 78
9 Nagler Szymon Gimnazjum 9 Wrocław 13,53 77
10 Matej Tomasz UKS Błysk SP 19 Wrocław 13,59 76
11 Kruk Tomasz SP Ligota Książęca 14,19 75
12 Małaniak Dariusz Oleśnica 14,29 74
13 Górecki Damian ZPO nr 1 Wrocław 14,42 73
14 Szurek Kornel Wrocław 14,43 72
15 Jarmużek Michał UKS Błysk SP 19 Wrocław 15,16 71
16 Stadniczuk Krzysztof SP Ligota Książęca 16,10 70
17 Jaros Mariusz UKS SP 93 Wrocław 16,15 69
18 Piwowarski Piotr Iwiny 17,11 68
19 Kogut Michał UKS Błysk SP 19 Wrocław 17,59 67
20 Stępień Aleksander Iwiny 19,54 66
21 Sikora Mateusz SP Ligota Książęca 19,56 65
22 Nowocień Marcin Oleśnica 20,02 64
23 Kulik Przemek Iwiny 20,19 63
24 Idzi Daniel SP Ligota Książęca 20,22 62
25 Kondrat Michał ZPO nr 1 Wrocław 20,56 61
26 Niziałek Tomasz Iwiny 21,08 60
27 Żak Krzysztof Iwiny 21,27 59
28 Jarosz Michał Iwiny 23,21 58
29 Paciorkowski Marcin SP Łagiewniki 27,33 57
30 Karasiewicz Michał Oleśnica 29,16 56
31 Gierczak Marcin SP Jaźwina 33,56 55
32 Kołt Dawid SP Łagiewniki 35,23 54
33 Paciorkowski Łukasz SP Łagiewniki 35,35 53
34 Sadowski Krzysztof Iwiny 37,40 52
35 Chałuda Grzegorz Iwiny 45,43 51
36 Wnęk Dominik ZPO nr 1 Wrocław 47,02 50
37 Garazdowski Adam ZPO nr 1 Wrocław 55,15 49
NKL Wróblewski Michał Oleśnica NKL brak 1,2,3,4,5,6,7 PK
NKL Kucharski Tomasz Oleśnica NKL brak 2,3,4,5,6,7 PK
K-18
--------------------------------------------------------------------------------
1 Jaśniewska Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 17,35 100
2 Janowska Alicja Gimnazjum 27 Wrocław 20,27 90
3 Batog Magda Oleśnica 25,56 85
4 Raduch Aleksandra Oleśnica 30,04 82
5 Polińska Anna Wrocław 30,40 81
6 Kochel Marlena Oleśnica 31,09 80
7 Stanowska Maria Oleśnica 31,46 79
8 Dobosz Karolina Oleśnica 34,51 78
9 Muzyka Hanna Oleśnica 36,50 77
10 Kapela Daria Oleśnica 37,42 76
11 Chilarska Anna Oleśnica 40,54 75
12 Bielańska Patrycja Oleśnica 41,46 74
13 Tuła Małgorzata Oleśnica 42,59 73
14 Rakoczy Anna Gimnazjum Ligota Książęca 44,35 72
15 Kudelska Aleksandra Gimnazjum Ligota Książęca 48,28 71
16 Szafrańska Malwina Iwiny 48,43 70
17 Kobiela Katarzyna Oleśnica 49,12 69
18 Kotlarz Kamila Oleśnica 51,11 68
NKL Jaworska Monika Oleśnica NKL brak 6,7,8 PK
NKL Ładocha Magda Iwiny NKL brak 3 PK
M-18
--------------------------------------------------------------------------------
1 Teresiński Darek Oleśnica 14,04 100
2 Zawodnik Łukasz Oleśnica 14,19 90
3 Mroczek Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 15,30 85
4 Jarmużek Mateusz UKS Błysk SP 19 Wrocław 15,45 82
5 Wieczorek Maciej Oleśnica 16,47 81
6 Bińczak Grzegorz Oleśnica 20,00 80
7 Ciećwierz Maciej Gimnazjum Łagiewniki 20,17 79
8 Mol Maciej Oleśnica 20,41 78
9 Nieckarz Przemek Oleśnica 21,15 77
10 Krawczyk Paweł KS Artemis Wrocław 21,43 76
11 Wojnowicz Leszek Iwiny 22,16 75
12 Ciupa Mateusz Gimnazjum Łagiewniki 22,52 74
13 Juranek Mariusz Gimnazjum Łagiewniki 24,18 73
14 Cichoń Mateusz Gimnazjum Łagiewniki 24,55 72
15 Golach Paweł Oleśnica 29,01 71
16 Barcz Paweł Oleśnica 29,04 70
17 Bolicki Daniel Oleśnica 29,55 69
18 Szulc Patryk Oleśnica 30,04 68
19 Gola Hubert Iwiny 30,21 67
20 Kulik Arkadiusz Iwiny 30,55 66
21 Kołosiński Kamil Gimnazjum Łagiewniki 31,55 65
22 Kokot Michał Oleśnica 32,06 64
23 Jesionek Paweł Oleśnica 34,05 63
24 Kowalski Patryk Gimnazjum Łagiewniki 34,45 62
25 Mika Arek Oleśnica 35,15 61
26 Chowanek Kamil Gimnazjum Ligota Książęca 36,42 60
27 Kwaczyński Daniel Gimnazjum Łagiewniki 39,06 59
28 Nogala Paweł Gimnazjum Łagiewniki 40,40 58
29 Bocznar Wojciech Gimnazjum Łagiewniki 43,15 57
K-21
--------------------------------------------------------------------------------
1 Dura Magdalena WKS Śląsk Wrocław 16,00 100
2 Spiliszewska Róża KS Artemis Wrocław 29,56 90
3 Włodarczyk Anna KS Artemis Wrocław 45,58 85
4 Dębska Anna UKS Błysk SP 19 Wrocław 50,57 82
M-21
--------------------------------------------------------------------------------
1 Sławiński Marcin KS Artemis Wrocław 13,57 100
2 Poliński Marek WKS Śląsk Wrocław 14,08 90
3 Krawczyk Maciej WKS Śląsk Wrocław 14,11 85
4 Drewniak Marcin KS Artemis Wrocław 15,47 82
5 Cych Piotr Wrocław 16,54 81
6 Tomaszewski Grzegorz Oleśnica 36,51 80
K-35
--------------------------------------------------------------------------------
1 Gajos Edyta KS Burza Wrocław 26,26 100
2 Traum Barbara WKS Śląsk Wrocław 32,57 90
3 Kawałek Bożena Wrocław 38,21 85
4 Jasiak Grażyna Wrocław 49,16 82
M-35
--------------------------------------------------------------------------------
1 Grekow Sławko Wrocław 14,12 100
2 Wrzesiński Krzysztof KS Artemis Wrocław 16,21 90
3 Rudnicki Andrzej Gimnazjum Łagiewniki 19,01 85
4 Wiącek Marek WKB Piast Wrocław 23,03 82
5 Kaliciński Mirosław Wrocław 26,10 81
6 Głowacki Maciej Wrocław 26,45 80
M-45
--------------------------------------------------------------------------------
1 Tomaszewski Bogusław Oleśnica 16,31 100
2 Poloczek Marek Wrocław 21,30 90
3 Włodarczyk Michał KS Artemis Wrocław 22,21 85
4 Dwojak Adam KS Artemis Wrocław 23,26 82
5 Traum Arnold Wrocław 30,35 81
6 Matziol Krzysztof KS Burza Wrocław 39,55 80
M-55
--------------------------------------------------------------------------------
1 Dudek Zdzisław Oleśnica 17,15 100
2 Dura Kazimierz WKS Śląsk Wrocław 20,23 90
3 Głód Janusz WKS Śląsk Wrocław 28,53 85
4 Hildebrandt Zdzisław Oleśnica 29,07 82
5 Prawda Edward Wrocław 36,56 81
Wystartowało 320 osób, w tym 130 kobiet i 190 mężczyzn.