OTWARTE
MISTRZOSTWA WROCŁAWIA 2009
w Biegu
na Orientację
Wyniki
zbiorcze
Kategoria: K-10 - 1999 i młodsze (trasa zn.) |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1. |
Cych
Agnieszka |
MLKS
Echo Twardogóra |
100 |
|
|
100 |
100 |
300 |
||
2. |
Ciesółka
Katarzyna |
MKS
MOS Wrocław |
90 |
100 |
|
85 |
82 |
357 |
||
3. |
Kunat
Izabela |
SP
36 Wrocław |
85 |
90 |
100 |
|
81 |
356 |
||
4. |
Czyszewicz
Stella |
SP
36 Wrocław |
|
|
81 |
90 |
90 |
261 |
||
5. |
Hołubicka
Iga |
SP
36 Wrocław |
82 |
76 |
85 |
|
85 |
252 |
||
6. |
Nowakowska
Zofia |
SP 3
Wrocław |
80 |
79 |
90 |
62 |
66 |
249 |
||
7. |
Wojakowska
Julia |
SP 3
Wrocław |
77 |
81 |
|
80 |
80 |
241 |
||
8. |
Drużyłowska
Irena |
SP
36 Wrocław |
78 |
|
82 |
81 |
59 |
241 |
||
9. |
Juraszek
Weronika |
SP
Łagiewniki |
81 |
|
80 |
63 |
|
224 |
||
10. |
Mielniczuk
Joanna |
SP 3
Wrocław |
|
|
|
77 |
72 |
149 |
||
11. |
Tchórzewska
Małgorzata |
SP
36 Wrocław |
79 |
|
|
69 |
|
148 |
||
12. |
Botuszan
Edyta |
SP
Oleszna |
|
|
|
70 |
77 |
147 |
||
13. |
Ciesielska
Edyta |
SP
Łagiewniki |
|
|
|
71 |
73 |
144 |
||
14. |
Ołbińska
Hanna |
SP
12 Wrocław |
|
77 |
|
65 |
|
142 |
||
15. |
Drużyłowska
Maria |
SP
36 Wrocław |
|
|
79 |
61 |
|
140 |
||
16. |
Modrzelewska
Sara |
UKS
Boguszów Gorce |
|
78 |
|
56 |
|
134 |
||
16. |
Szmyt
Jagoda |
|
|
|
|
73 |
61 |
134 |
||
18. |
Rutowicz
Wiktoria |
SP
Oleszna |
|
|
|
72 |
56 |
128 |
||
19. |
Zawistowska
Martyna |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
59 |
64 |
123 |
||
20. |
Rybak
Aleksandra |
SP
36 Wrocław |
|
85 |
|
|
|
85 |
||
21. |
Tomaszewska
Karolina |
UKS
3 Oleśnica |
|
82 |
|
|
|
82 |
||
21. |
Babś
Natalia |
UKS
Boguszów Gorce |
PK |
|
|
82 |
|
82 |
||
23. |
Kowalczyk
Weronika |
|
|
80 |
|
|
|
80 |
||
24. |
Gieracka
Natalia |
SP
Oleszna |
|
|
|
79 |
|
79 |
||
24. |
Domańska
Honorata |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
79 |
79 |
||
26. |
Witek
Klaudia |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
78 |
78 |
||
26. |
Woleńska
Zuzanna |
SP
36 Wrocław |
|
|
|
78 |
|
78 |
||
28. |
Maliszewska
Wiktoria |
SP
93 Wrocaw |
|
|
|
76 |
|
76 |
||
28. |
Dobicka
Justyna |
SP
36 Wrocław |
76 |
|
|
|
|
76 |
||
28. |
Janczak
Adriana |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
76 |
76 |
||
31. |
Łoza
Julia |
SP
56 Wrocław |
|
|
|
75 |
|
75 |
||
31. |
Filio
Aleksandra |
SP
83 Wrocław |
75 |
|
|
|
|
75 |
||
31. |
Nawrocka
Kamila |
SP
36 Wrocław |
|
75 |
|
|
|
75 |
||
31. |
Melnyczuk
Wiktoria |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
75 |
75 |
||
35. |
Machińska
Karolina |
|
|
|
|
74 |
|
74 |
||
35. |
Nowicka
Wiktoria |
UKS
Arkady Raszków |
74 |
|
|
|
|
74 |
||
35. |
Karmelita
Agata |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
74 |
74 |
||
38. |
Błaszczyk
Julia |
SP
36 Wrocław |
73 |
|
|
|
|
73 |
||
39. |
Szczepaniak
Paulina |
UKS
Arkady Raszków |
72 |
|
|
|
|
72 |
||
40. |
Agata
Dagmara |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
71 |
71 |
||
41. |
Gieracka
Agata |
SP
Oleszna |
|
|
|
|
70 |
70 |
||
42. |
Rudzka
Wiktoria |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
69 |
69 |
||
43. |
Krawczyk
Dominika |
|
|
|
|
|
68 |
68 |
||
43. |
Kreml
Julia |
|
|
|
|
68 |
|
68 |
||
45. |
Rotko
Marta |
|
|
|
|
67 |
|
67 |
||
45. |
Nagaj
Martyna |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
67 |
67 |
||
47. |
Bajko
Monika |
SP
20 Wrocław |
|
|
|
66 |
|
66 |
||
48. |
Fijałkowska
Magdalena |
|
|
|
|
|
65 |
65 |
||
49. |
Kotecka
Natalia |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
64 |
|
64 |
||
50. |
Rudzka
Anna |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
63 |
63 |
||
51. |
Gieroń
Anita |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
|
62 |
62 |
||
52. |
Zalewska
Oliwia |
SP
36 Wrocław |
|
|
|
61 |
|
61 |
||
53. |
Smoleń
Sylwia |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
|
60 |
60 |
||
54. |
Kotecka
Patrycja |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
58 |
|
58 |
||
54. |
Jaśnikowska
Sabina |
SP
Oleszna |
|
|
|
|
58 |
58 |
||
56. |
Kmiecik
Agnieszka |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
57 |
57 |
||
56. |
Kopka
Natalia |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
57 |
|
57 |
||
58. |
Dąbrowska
Roksana |
|
|
|
|
55 |
|
55 |
||
59. |
Wróbel
Adrianna |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
54 |
|
54 |
||
|
Dobrosz
Zuzanna |
SP
83 Wrocław |
|
|
|
|
|
NK |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
PK |
Czuksanow
Weronika |
|
|
PK |
|
|
|
|
||
PK |
Nakonieczna
Zuzanna |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
PK |
|
|
PK |
|
|
||
PK |
Dorużyńska
Wiktoria |
SP
Jaźwina |
PK |
|
|
PK |
PK |
|
||
PK |
Niezgódka
Dominika |
UKS
Arkady Raszków |
x |
|
|
|
|
|
||
PK |
Tyras
Iga |
Oborniki
Śląskie |
PK |
PK |
|
|
|
|
||
PK |
Szczygieł
Hanna |
|
PK |
|
|
PK |
|
|
||
PK |
Bala
Julia |
|
|
|
|
|
PK |
|
||
PK |
Matuszczyk
Maja |
|
|
|
|
PK |
|
|
||
PK |
Ola
Zosia |
|
|
|
|
PK |
|
|
||
PK |
Dusza
Aleksandra |
|
|
|
|
PK |
|
|
||
PK |
Zarzycka
Anna |
|
|
|
|
PK |
|
|
||
PK |
Janus
Katarzyna |
|
|
|
|
PK |
|
|
Kategoria: M-10 - 1999 i młodsi (trasa zn.) |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1. |
Duś
Oskar |
UKS
Boguszów Gorce |
|
|
100 |
90 |
90 |
280 |
||
2. |
Dziurgot
Mateusz |
|
90 |
100 |
83 |
|
|
273 |
||
3. |
Adamski
Michał |
SP 3
Wrocław |
79 |
83 |
82 |
81 |
100 |
265 |
||
4. |
Nakonieczny
Bartosz |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
100 |
85 |
|
80 |
|
265 |
||
5. |
Śniady
Wojciech |
SP
36 Wrocław |
85 |
|
|
82 |
81 |
248 |
||
6. |
Winnik
Dariusz |
UKS
Boguszów Gorce |
78 |
81 |
|
85 |
|
244 |
||
7. |
Czapliński
Jakub |
SP
83 Wrocław |
81 |
82 |
|
70 |
80 |
243 |
||
8. |
Wilkoszyński
Maciej |
SP
Jaźwina |
80 |
|
|
67 |
78 |
225 |
||
9. |
Michalak
Maciej |
SP 3
Wrocław |
82 |
|
85 |
|
|
167 |
||
10. |
Cych
Maksymilian |
MLKS
Echo Twardogóra |
PK |
|
80 |
PK |
85 |
165 |
||
11. |
Boroń
Patryk |
UKS
Boguszów Gorce |
|
78 |
|
76 |
|
154 |
||
12. |
Kubiak
Damian |
SP
Łagiewniki |
|
|
81 |
68 |
|
149 |
||
13. |
Lewandowski
Michał |
Szalone
Dzieciaki |
|
|
|
72 |
76 |
148 |
||
14. |
Bojnarowicz
Norbert |
SP
Jaźwina |
77 |
|
|
|
70 |
147 |
||
15. |
Florków
Kamil |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
74 |
66 |
140 |
||
16. |
Boczkowski
Mateusz |
SP
Oleszna |
|
|
|
100 |
|
100 |
||
17. |
Skrobich
Michał |
UKS
Boguszów Gorce |
NKL |
90 |
|
|
|
90 |
||
17. |
Biadasiewicz
Adam |
SP
26 Wrocław |
|
|
90 |
|
|
90 |
||
17. |
Skrobich
Michał |
UKS
Boguszów Gorce |
NKL |
90 |
|
|
|
90 |
||
20. |
Hamerliński
Paweł |
SP
83 Wrocław |
82 |
|
|
|
|
82 |
||
20. |
Ziobro
Wiktor |
SP
12 Wrocław |
|
82 |
|
|
|
82 |
||
20. |
Modrzejewski
Bartek |
MOD-X
Adventure Team |
|
|
82 |
|
|
82 |
||
20. |
Cych
Mikołaj |
MLKS
Echo Twardogóra |
PK |
|
PK |
|
82 |
82 |
||
24. |
Kaczmarek
Mateusz |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
|
80 |
|
|
|
80 |
||
25. |
Rapacz
Konrad |
SP 3
Wrocław |
|
79 |
|
|
|
79 |
||
25. |
Łaba
Mateusz |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
79 |
|
79 |
||
25. |
Mieszała
Dominik |
SP
Oleszna |
|
|
|
|
79 |
79 |
||
28. |
Bordon
Dawid |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
78 |
|
78 |
||
29. |
Gibki
Grzegorz |
SP 3
Wrocław |
|
77 |
|
|
|
77 |
||
29. |
Koperdowski
Maciej |
|
|
|
|
77 |
|
77 |
||
29. |
Trybała
Radosław |
SP
20 Wrocław |
|
|
|
|
77 |
77 |
||
32. |
Wieczorek
Łukasz |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
75 |
|
75 |
||
32. |
Wawrzyniak
Emil |
SP
Jaźwina |
|
|
|
|
75 |
75 |
||
34. |
Gacek
Maciej |
SP
Oleszna |
|
|
|
|
74 |
74 |
||
35. |
Bals
Tomasz |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
73 |
|
73 |
||
35. |
Tapka
Sebastian |
SP
Jaźwina |
|
|
|
|
73 |
73 |
||
37. |
Prostak
Jan |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
72 |
|
72 |
||
37. |
Kram
Maksymilian |
|
|
|
|
|
72 |
72 |
||
39. |
Paliński
Kacper |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
71 |
71 |
||
40. |
Płonka
Mikołaj |
|
|
|
|
69 |
|
69 |
||
40. |
Tomczyk
Dominik |
SP 3
Wrocław |
|
|
|
|
69 |
69 |
||
42. |
Lewkowicz
Przemysław |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
68 |
68 |
||
43. |
Grabarczyk
Mateusz |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
67 |
67 |
||
44. |
Szelągowski
Michał |
|
|
|
|
66 |
|
66 |
||
45. |
Hołyński
Norbert |
SP
Łagiewniki |
|
|
|
65 |
|
65 |
||
45. |
Boda
Grzegorz |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
65 |
65 |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
PK |
Bala
Tymoteusz |
|
|
|
|
|
PK |
|
||
PK |
Żurkiewicz
Krzysztof |
UKS
Arkady Raszków |
PK |
|
|
|
|
|
||
PK |
Zarzycki
Wojciech |
|
PK |
|
|
PK |
|
|
||
PK |
Ziębicki
Hubert |
|
PK |
|
|
|
|
|
||
PK |
Tyras
Krzysztof |
Oborniki
Śląskie |
PK |
|
PK |
|
|
|
||
PK |
Kaczmarek
Maciej |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
PK |
|
|
|
|
|
||
PK |
Pużyński
Michał |
Szalone
Dzieciaki |
|
|
|
PK |
|
|
||
PK |
Dusza
Paweł |
|
|
|
|
PK |
|
|
||
PK |
Jaroński
Maciej |
SP
83 Wrocław |
|
|
PK |
|
|
|
Kategoria: K-11 - 1998 |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1. |
Sembratowicz
Teresa |
SP
36 Wrocław |
100 |
100 |
90 |
90 |
100 |
300 |
||
2. |
Grobelna
Kamila |
SP
93 Wrocław |
90 |
82 |
81 |
100 |
90 |
280 |
||
3. |
Czaplińska
Małgosia |
SP
83 Wrocław |
85 |
90 |
100 |
NKL |
85 |
275 |
||
4. |
Kucharek
Daria |
SP
Łagiewniki |
82 |
|
75 |
85 |
80 |
247 |
||
5. |
Mądra
Paulina |
SP
50 Wrocław |
70 |
80 |
80 |
82 |
81 |
243 |
||
6. |
Dobrakowska
Zuzanna |
SP
20 Wrocław |
72 |
72 |
85 |
NKL |
82 |
239 |
||
7. |
Caban
Aleksandra |
SP
93 Wrocław |
78 |
81 |
|
72 |
65 |
231 |
||
8. |
Rosińska
Weronika |
SP
Oleszna |
75 |
|
77 |
NKL |
78 |
230 |
||
9. |
Paleta
Karolina |
SP
50 Wrocław |
60 |
70 |
74 |
81 |
|
225 |
||
10. |
Kolasa
Natalia |
SP
Jaźwina |
73 |
|
72 |
76 |
70 |
221 |
||
11. |
Kotwicka
Stefania |
SP 3
Wrocław |
76 |
69 |
|
|
69 |
214 |
||
12. |
Banda
Urszula |
SP
93 Wrocław |
56 |
75 |
79 |
|
|
210 |
||
13. |
Sokołowska
Sandra |
SP
Oleszna |
59 |
|
nkl |
80 |
66 |
205 |
||
14. |
Górecka
Klaudia |
SP
93 Wrocław |
68 |
61 |
|
NKL |
71 |
200 |
||
15. |
Szechner
Justyna |
SP
93 Wrocław |
80 |
85 |
|
|
|
165 |
||
16. |
Charczyńska
Anna |
SP
Oleszna |
81 |
|
|
79 |
|
160 |
||
17. |
Miszkowska
Zuzanna |
SP
36 Wrocław |
|
74 |
82 |
|
|
156 |
||
18. |
Laszuk
Klaudia |
SP
20 Wrocław |
79 |
71 |
|
|
|
150 |
||
19. |
Kowalewska
Alicja |
SP 3
Wrocław |
71 |
|
|
|
77 |
148 |
||
20. |
Wichłacz
Maria |
SP
20 Wrocław |
67 |
79 |
|
|
|
146 |
||
21. |
Ozga
Kinga |
SP
93 Wrocław |
|
64 |
78 |
NKL |
|
142 |
||
22. |
Wieteska
Aleksandra |
SP
50 Wrocław |
64 |
77 |
|
|
|
141 |
||
23. |
Skibicka
Natalia |
SP
Jaźwina |
62 |
|
73 |
|
|
135 |
||
24. |
Wojciechowska
Klaudia |
Sp
Jaźwina |
58 |
|
|
|
73 |
131 |
||
25. |
Bajko
Magdalena |
SP
20 Wrocław |
|
|
|
|
|
79 |
||
26. |
Więckowska
Aleksandra |
SP
20 Wrocław |
|
78 |
|
|
|
78 |
||
27. |
Waśniowska
Klaudia |
|
|
|
|
77 |
|
77 |
||
27. |
Kraska
Zuzanna |
MLKS
Echo Twardogóra |
77 |
|
|
|
|
77 |
||
29. |
Zięba
Emilia |
SP
20 Wrocław |
|
76 |
|
|
|
76 |
||
29. |
Siwoska
Marta |
SP
93 Wrocław |
|
|
76 |
|
|
76 |
||
29. |
Konstanciuk
Ewa |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
76 |
76 |
||
32. |
Mazur
Karolina |
SP
36 Wrocław |
|
|
|
75 |
|
75 |
||
32. |
Karmelita
Aleksandra |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
75 |
75 |
||
34. |
Kwaśna
Karolina |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
74 |
|
74 |
||
34. |
Kasałka
Patrycja |
UKS
Arkady Raszków |
74 |
|
|
|
|
74 |
||
34. |
Jocher
Aleksandra |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
|
74 |
74 |
||
37. |
Zimięcka
Monika |
SP
12 Wrocław |
|
|
|
73 |
|
73 |
||
37. |
Słota
Ewa |
SP
93 Wrocław |
|
73 |
|
|
|
73 |
||
39. |
Szczęsna
Andżelika |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
|
72 |
72 |
||
40. |
Szewczyk
Klaudia |
MLKS
Echo Twardogóra |
69 |
|
|
|
|
69 |
||
41. |
Zemła
Paulina |
SP 3
Wrocław |
|
68 |
|
|
|
68 |
||
41. |
Kałuża
Adrianna |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
NKL |
68 |
68 |
||
43. |
Musijenko
Aleksandra |
SP 3
Wrocław |
|
67 |
|
|
|
67 |
||
43. |
Oczko
Paulina |
SP 3
Wrocław |
|
|
|
|
67 |
67 |
||
45. |
Lityńska
Sylwia |
MLKS
Echo Twardogóra |
66 |
|
|
|
|
66 |
||
45. |
Góral
Aleksandra |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
|
66 |
|
|
|
66 |
||
47. |
Kuc
Julia |
SP
20 Wrocław |
65 |
|
|
|
|
65 |
||
47. |
Zgorzelska
Klara |
SP
50 Wrocław |
|
65 |
|
|
|
65 |
||
49. |
Rokoszewska
Alicja |
SP
36 Wrocław |
|
|
|
|
64 |
64 |
||
50. |
Fornala
Izabela |
SP
20 Wrocław |
63 |
|
|
|
|
63 |
||
50. |
Maroszek
Marianna |
SP
12 Wrocław |
|
63 |
|
|
|
63 |
||
52. |
Wykrota
Wiktoria |
SP 3
Wrocław |
|
62 |
|
|
|
62 |
||
53. |
Sadalska
Julia |
UKS
Arkady Raszków |
61 |
|
|
|
|
61 |
||
54. |
Jasiczek
Hanna |
SP
50 Wrocław |
57 |
|
|
|
|
57 |
||
55. |
Kowalska
Maria |
UKS
Arkady Raszków |
55 |
|
|
|
|
55 |
||
56. |
Czerwińska
Alicja |
SP
83 Wrocław |
54 |
|
|
|
|
54 |
||
57. |
Pankiewicz
Weronika |
UKS
Arkady Raszków |
53 |
|
|
|
|
53 |
||
58. |
Duda
Marlena |
UKS
Boguszów Gorce |
52 |
|
|
|
|
52 |
||
|
Sawko
Paulina |
SP
20 Wrocław |
NKL
|
|
|
|
|
NK |
||
|
Otorowska
Natalia |
UKS
Boguszów Gorce |
NKL |
|
|
|
|
NK |
||
|
Kaim
Ada |
SP
50 Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Masia
Anna |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Drzymała
Kornelia |
SP
Oleszna |
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Szczunkowska
Apolonia |
|
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Rola
Justyna |
SP
Jaźwina |
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Drzymała
Kornelia |
SP
Oleszna |
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Zając
Patrycja |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Demska
Natalia |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Szajda
Marta |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Kozłowska
Aleksandra |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Jęch
Marta |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
PK |
Zimny
Aleksandra |
UKS
Arkady Raszków |
PK |
|
|
|
|
|
Kategoria: M-11 - 1998 |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1. |
Sosenko
Szymon |
SP
36 Wrocław |
100 |
100 |
100 |
100 |
100 |
300 |
||
2. |
Okarma
Jacek |
SP
17 Wrocław |
75 |
90 |
90 |
81 |
80 |
261 |
||
3. |
Guliński
Krystian |
SP
83 Wrocław |
|
|
81 |
82 |
85 |
248 |
||
4. |
Wilkosz
Michał |
SP 3
Wrocław |
80 |
80 |
85 |
78 |
81 |
246 |
||
5. |
Łaszczuk
Łukasz |
SP 3
Wrocław |
82 |
85 |
79 |
76 |
76 |
246 |
||
6. |
Gibki
Szymon |
SP 3
Wrocław |
76 |
82 |
75 |
75 |
69 |
233 |
||
7. |
Fajgier
Paweł |
SP
36 Wrocław |
71 |
|
80 |
NKL |
78 |
229 |
||
8. |
Janowski
Piotr |
|
74 |
75 |
|
72 |
79 |
228 |
||
9. |
Kluz
Wiesław |
UKS
Boguszów Gorce |
|
|
72 |
71 |
71 |
214 |
||
10. |
Depta
Jakub |
SP
36 Wrocław |
|
NKL |
NKL |
90 |
82 |
172 |
||
11. |
Dudkiewicz
Dawid |
UKS
Boguszów Gorce |
NKL |
81 |
76 |
|
|
157 |
||
12. |
Kruszelnicki
Sebastian |
SP
83 Wrocław |
|
77 |
|
79 |
|
156 |
||
13. |
Lubak
Mateusz |
UKS
Sokoły |
|
|
|
80 |
74 |
154 |
||
14. |
Mazurkiewicz
Mikołaj |
SP
36 Wrocław |
79 |
|
74 |
NKL |
|
153 |
||
15. |
Janowski
Piotr |
SP
36 Wrocław |
74 |
75 |
|
|
|
149 |
||
15. |
Wojtunik
Damian |
SP
50 Wrocław |
|
76 |
|
NKL |
73 |
149 |
||
17. |
Koziak
Piotr |
SP
36 Wrocław |
73 |
|
|
74 |
|
147 |
||
18. |
Pożarycki
Mateusz |
SP
83 Wrocław |
68 |
NKL |
77 |
|
|
145 |
||
19. |
Kędracki
Michał |
SP
36 Wrocław |
|
|
|
73 |
70 |
143 |
||
20. |
Garstka
Jakub |
UKS
Arkady Raszków |
90 |
|
|
|
|
90 |
||
21. |
Kaczocha
Mateusz |
UKS
Arkady Raszków |
85 |
|
|
|
|
85 |
||
22. |
Rumiński
Tomasz |
SP
36 Wrocław |
|
|
82 |
|
|
82 |
||
23. |
Żurkowicz
Paweł |
UKS
Arkady Raszków |
81 |
|
|
|
|
81 |
||
24. |
Pęcherski
Przemek |
SP
93 Wrocław |
|
79 |
|
|
|
79 |
||
25. |
Owczarek
Przemysław |
UKS
Arkady Raszków |
78 |
|
|
|
|
78 |
||
25. |
Woźniak
Darek |
SP
20 Wrocław |
|
78 |
|
|
|
78 |
||
25. |
Matysiak
Michał |
SP
50 Wrocław |
|
|
78 |
|
|
78 |
||
28. |
Barcikowski
Kamil |
SP
Oleszna |
77 |
|
|
|
|
77 |
||
28. |
Kosowski
Mariusz |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
77 |
|
77 |
||
28. |
Gilewicz
Michał |
SP
Oleszna |
|
|
|
|
77 |
77 |
||
31. |
Bromirski
Sebastian |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
|
75 |
75 |
||
32. |
Misiek
Mateusz |
SP
50 Wrocław |
|
74 |
|
NKL |
|
74 |
||
33. |
Dubas
Wojtek |
SP
17 Wrocław |
|
73 |
|
|
|
73 |
||
33. |
Chałupnik
Michał |
SP
20 Wrocław |
|
|
73 |
|
|
73 |
||
35. |
Franc
Łukasz |
UKS
Arkady Raszków |
72 |
|
|
|
|
72 |
||
35. |
Kustrzycki
Karol |
SP
36 Wrocław |
|
|
|
|
72 |
72 |
||
37. |
Janus
Łukasz |
|
71 |
|
|
|
|
71 |
||
38. |
Sobiegraj
Paweł |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
70 |
|
70 |
||
39. |
Krzywda
Dawid |
UKS
Arkady Raszków |
69 |
|
|
|
|
69 |
||
40. |
Smolarski
Mateusz |
SP
Łagiewniki |
67 |
|
|
NKL |
|
67 |
||
41. |
Nowak
Damian |
SP 3
Wrocław |
66 |
|
|
|
|
66 |
||
|
Przygodzki
Lucjan |
UKS
Boguszów Gorce |
NKL |
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Mindowicz
Krzysztof |
|
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Tomaszewski
Grzegorz |
|
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Jaroński
Maciej |
SP
83 Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Popko
Damian |
SP
93 Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Janus
Łukasz |
|
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Sieczko
Sławek |
SP
12 Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Bartyzel
Dawid |
SP 3
Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Górecki
Krzysztof |
SP
93 Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Iwaszkiewicz
Michał |
SP
Oleszna |
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Bilon
Daniel |
SP
Oleszna |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Godek
Dawid |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
NKL |
NKL |
NK |
||
|
Popielarek
Daniel |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Skarżyński
Szymon |
SP
12 Wrocław |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Dumański
Patryk |
|
|
|
|
|
NKL |
NK |
||
|
Franc
Jan |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
|
|
NKL |
NK |
Kategoria: K-12 - 1997 |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1. |
Olszyńska
Maja |
MLKS
Echo Twardogóra |
90 |
|
85 |
90 |
100 |
280 |
||
2. |
Dobras
Justyna |
SP
36 Wrocław |
82 |
|
100 |
85 |
90 |
275 |
||
3. |
Miciuk
Adrianna |
SP
93 Wrocław |
|
90 |
|
100 |
80 |
270 |
||
4. |
Leszczyńska
Aleksandra |
SP
36 Wrocław |
85 |
|
|
76 |
85 |
246 |
||
5. |
Sernacka
Stefania |
SP
17 Wrocław |
80 |
81 |
81 |
80 |
72 |
241 |
||
6. |
Wysocka
Agnieszka |
SP 3
Wrocław |
81 |
|
77 |
78 |
78 |
237 |
||
7. |
Nowakowska
Katarzyna |
SP 3
Wrocław |
72 |
NKL |
78 |
NKL |
71 |
221 |
||
8. |
Grzywniak
Aleksandra |
SP
93 Wrocław |
62 |
|
|
73 |
81 |
216 |
||
9. |
Mazur
Martyna |
SP
50 Wrocław |
61 |
73 |
|
79 |
|
213 |
||
10. |
Buchman
Martyna |
SP
36 Wrocław |
100 |
|
79 |
|
|
179 |
||
11. |
Pękala
Katarzyna |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
90 |
82 |
|
172 |
||
12. |
Maciążek
Joanna |
SP
93 Wrocław |
|
79 |
|
|
82 |
161 |
||
13. |
Haber
Zofia |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
|
81 |
77 |
158 |
||
13. |
Perlik
Natalia |
MIKS
Junior Oleśnica |
|
76 |
82 |
|
|
158 |
||
15. |
Nowosiadły
Katarzyna |
SP
71 Wrocław |
79 |
78 |
|
|
|
157 |
||
15. |
Łozowicka
Zofia |
SP
Jaźwina |
78 |
|
|
NKL |
79 |
157 |
||
17. |
Rutowicz
Patrycja |
SP
Oleszna |
76 |
|
76 |
NKL |
|
152 |
||
17. |
Kuzdra
Karolina |
SP
20 Wrocław |
|
72 |
80 |
|
|
152 |
||
19. |
Kordelewicz
Patrycja |
SP
93 Wrocław |
|
75 |
|
75 |
|
150 |
||
20. |
Morawska
Klaudia |
SP
Łagiewniki |
67 |
|
|
77 |
|
144 |
||
21. |
Rewaj
Weronika |
SP
Łagiewniki |
75 |
|
68 |
|
|
143 |
||
22. |
Sierociuk
Elżbieta |
SP
40 Wrocław |
|
|
72 |
|
69 |
141 |
||
23. |
Jakubek
Wiktoria |
SP 3
Wrocław |
|
100 |
|
|
|
100 |
||
24. |
Kopacz
Agnieszka |
SP
12 Wrocław |
|
85 |
|
|
|
85 |
||
25. |
Kozłowska
Ewelina |
SP
93 Wrocław |
|
82 |
|
|
|
82 |
||
26. |
Pietkiewicz
Sara |
SP
12 Wrocław |
|
80 |
|
NKL |
|
80 |
||
27. |
Łojewska
Klaudia |
UKS
Boguszów Gorce |
77 |
NKL |
|
|
NKL |
77 |
||
27. |
Gabryluk
Malwina |
SP
12 Wrocław |
|
77 |
|
|
|
77 |
||
29. |
Żuber
Ala |
Siklawa |
|
|
76 |
|
|
76 |
||
29. |
Platt
Aleksandra |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
|
76 |
76 |
||
31. |
Krawczyszyn
Adrianna |
SP
Łagiewniki |
|
|
|
75 |
|
75 |
||
31. |
Sieradzka
Sandra |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
|
75 |
75 |
||
33. |
Ganiak
Katarzyna |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
|
|
74 |
74 |
||
33. |
Skóra
Dominika |
SP
50 Wrocław |
|
74 |
|
|
|
74 |
||
33. |
Wróblewska
Andżelika |
|
|
|
74 |
|
|
74 |
||
33. |
Czarnecka
Justyna |
SP 3
Wrocław |
74 |
|
|
|
|
74 |
||
37. |
Hamerlińska
Paulina |
SP
83 Wrocław |
73 |
|
|
|
|
73 |
||
37. |
Smolarczyk
Katarzyna |
MIKS
Junior Oleśnica |
|
|
73 |
|
|
73 |
||
37. |
Dorosińska
Maja |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
|
73 |
73 |
||
40. |
Jaworska
Agnieszka |
SP
Łagiewniki |
|
|
71 |
|
|
71 |
||
40. |
Wyszyńska
Karolina |
SP 3
Wrocław |
71 |
|
|
|
|
71 |
||
40. |
Tomczyk
Agnieszka |
SP
50 Wrocław |
NKL |
71 |
|
|
|
71 |
||
43. |
Kępa
Dominika |
SP
50 Wrocław |
70 |
|
|
|
|
70 |
||
43. |
Rajzer
Kasia |
SP
40 Wrocław |
|
|
70 |
|
|
70 |
||
43. |
Żukowsak
Kasandra |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
|
70 |
70 |
||
46. |
Ostrowska
Kasia |
SP
36 Wrocław |
|
|
69 |
|
|
69 |
||
46 |
Skrzypczak
Paulina |
UKS
Arkady Raszków |
69 |
|
|
|
|
69 |
||
48. |
Witek
Jagoda |
UKS
Arkady Raszków |
68 |
|
|
|
|
68 |
||
48. |
Sikorska
Anna |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
|
68 |
68 |
||
50. |
Bujak
Paulina |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
|
67 |
67 |
||
50. |
Kucharek
Ania |
SP
Łagiewniki |
NKL |
|
67 |
NKL |
|
67 |
||
52. |
Bartkowiak
Gabrysia |
SP
50 Wrocław |
66 |
NKL |
|
|
|
66 |
||
52. |
Kuczkowska
Monika |
Siklawa |
|
|
66 |
|
|
66 |
||
52. |
Michałowska
Karolina |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
|
66 |
66 |
||
55. |
Komorowska
Klaudia |
SP
93 Wrocław |
65 |
|
|
|
|
65 |
||
55. |
Rosińska
Weronika |
Siklawa |
|
|
65 |
|
|
65 |
||
55. |
Kołodziejska
Małgorzata |
|
|
|
|
|
65 |
65 |
||
58. |
Szczepaniak
Wiktoria |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
|
64 |
64 |
||
58. |
Kopeć
Patrycja |
SP
50 Wrocław |
64 |
NKL |
|
|
|
64 |
||
60. |
Kasprzak
Hanna |
UKS
Arkady Raszków |
63 |
|
|
|
|
63 |
||
|
Piaskowska
Sandra |
SP
12 Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Błażejewska
Paulina |
SP
50 Wrocław |
|
NKL |
NKL |
|
|
NK |
||
|
Bąk
Zuzanna |
Siklawa |
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Lech
Aleksandra |
Siklawa |
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Olszowy
Marta |
Siklawa |
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Rosińska
Natalia |
Siklawa |
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Niełacna
Ewa |
SP
Łagiewniki |
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Andrzejczyk
Daria |
SP
Jaźwina |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Henzel
Karolina |
SP
Jaźwina |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Jezierna
Joanna |
SP
Jaźwina |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Sokołowska
Katarzyna |
SP
12 Wrocław |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Biłoms
Karolina |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Sikorska
Aleksandra |
Artemis
Wrocław |
|
|
|
NKL |
|
NK |
Kategoria: M-12 - 1997 |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1. |
Gajdamowicz
Marcin |
SP
83 Wrocław |
90 |
100 |
85 |
100 |
81 |
290 |
||
2. |
Gąsior
Mateusz |
MLKS
Echo Twardogóra |
85 |
|
77 |
90 |
100 |
275 |
||
3. |
Mielniczuk
Marcin |
SP 3
Wrocław |
82 |
81 |
100 |
74 |
79 |
263 |
||
4. |
Moore
Herbert |
SP
93 Wrocław |
64 |
85 |
76 |
85 |
90 |
260 |
||
5. |
Małyszewicz
Adam |
SP
50 Wrocław |
100 |
74 |
74 |
82 |
76 |
258 |
||
6. |
Zamorski
Łukasz |
SP
50 Wrocław |
73 |
90 |
81 |
75 |
82 |
253 |
||
7. |
Bogdał
Mateusz |
SP
93 Wrocław |
72 |
82 |
82 |
77 |
85 |
249 |
||
8. |
Wyszomierski Konrad |
SP
93 Wrocław |
81 |
|
|
81 |
78 |
240 |
||
9. |
Leszczyński
Tomasz |
SP
93 Wrocław |
80 |
80 |
79 |
72 |
|
239 |
||
10. |
Ogrodnik
Maciej |
|
|
|
90 |
73 |
72 |
235 |
||
11. |
Leszczyszyn
Wojtek |
SP
50 Wrocław |
71 |
NKL |
75 |
78 |
80 |
233 |
||
12. |
Batra Sunit |
SP 3
Wrocław |
79 |
73 |
80 |
|
69 |
232 |
||
13. |
Cerazy
Piotr |
UKS
Boguszów Gorce |
65 |
76 |
78 |
67 |
|
221 |
||
14. |
Tołpa
Konrad |
SP
36 Wrocław |
67 |
72 |
72 |
71 |
|
215 |
||
15. |
Sokołowski
Wojtek |
SP
50 Wrocław |
|
79 |
|
79 |
|
158 |
||
16. |
Pęcherski
Przemysław |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
80 |
75 |
155 |
||
17. |
Macko
Mateusz |
UKS
Boguszów Gorce |
70 |
78 |
|
NKL |
|
148 |
||
18. |
Walkowicz
Kamil |
SP
Pęgów |
77 |
NKL |
|
69 |
|
146 |
||
19. |
Becmer
Damian |
SP
83 Wrocław |
|
77 |
|
68 |
|
145 |
||
20. |
Kucharek
Przemysław |
SP
Oleszna |
74 |
|
|
NKL |
70 |
144 |
||
21. |
Marut
Dawid |
UKS
Boguszów Gorce |
68 |
|
73 |
|
|
141 |
||
21. |
Piskorski
Mateusz |
SP
50 Wrocław |
|
|
|
70 |
71 |
141 |
||
23. |
Wrzesiński
Łukasz |
SP
50 Wrocław |
63 |
|
70 |
|
|
133 |
||
24. |
Salomon
Arkadiusz |
SP
36 Wrocław |
78 |
|
|
|
NKL |
78 |
||
25. |
Becmer
Damian |
SP
83 Wrocław |
|
77 |
|
|
|
77 |
||
25. |
Komor
Patryk |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
|
77 |
77 |
||
27. |
Michalski
Krzysztof |
SP
50 Wrocław |
|
|
|
|
74 |
76 |
||
27. |
Gąsiorowski
Konrad |
SP
50 Wrocław |
76 |
|
|
|
|
76 |
||
29. |
Dąbrowski
Paweł |
SP
93 Wrocław |
|
75 |
|
|
|
75 |
||
29. |
Brodko
Tomasz |
SP
36 Wrocław |
75 |
|
|
|
|
75 |
||
31. |
Werszler
Krzysztof |
SP
36 Wrocław |
|
|
|
|
73 |
73 |
||
32. |
Kolaska
Adrian |
SP
Jaźwina |
NKL |
|
71 |
|
|
71 |
||
32. |
Bagiński
Bartosz |
SP
93 Wrocław |
|
71 |
|
|
|
71 |
||
34. |
Pankiewicz
Maciej |
UKS
Arkady Raszków |
69 |
|
|
|
|
69 |
||
35. |
Gotkowski
Łukasz |
UKS
Boguszów Gorce |
|
|
|
NKL |
68 |
68 |
||
36. |
Włodarczyk
Damian |
SP
50 Wrocław |
66 |
NKL |
|
|
|
66 |
||
36. |
Kopera
Przemysław |
SP
93 Wrocław |
|
NKL |
|
66 |
|
66 |
||
38 |
Ludmann
Michał |
SP
50 Wrocław |
|
NKL |
|
65 |
|
65 |
||
39. |
Stasik
Krzysztof |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
64 |
|
64 |
||
40. |
Graczyk
Kacper |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
63 |
|
63 |
||
|
Markulak
Wojciech |
SP
Jaźwina |
NKL |
|
|
|
|
NK |
||
|
Plichta
Michał |
UKS
SP 107 Wrocław |
NKL |
|
|
|
|
NK |
||
|
Młyńczak
Kacper |
SP
36 Wrocław |
|
|
|
|
NKL |
NK |
||
PK |
Głowacz
Paweł |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
|
|
PK |
P |
Kategoria: K-14 - 1995/1996 |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1. |
Cych
Weronika |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
100 |
90 |
100 |
290 |
||
2. |
Hutsenko
Weronika |
|
|
|
100 |
82 |
90 |
272 |
||
3. |
Kruczek
Daria |
GIM-49 |
|
100 |
85 |
81 |
81 |
266 |
||
4. |
Jędrzejkowska
Monika |
SP
83 Wrocław |
|
90 |
82 |
79 |
77 |
251 |
||
5. |
Pawłowska
Aleksandra |
GD
49 Wrocław |
|
80 |
78 |
78 |
|
236 |
||
6. |
Juszczak
Agnieszka |
UKS
3 Oleśnica |
|
82 |
72 |
|
80 |
234 |
||
7. |
Ceglarska
Marta |
UKS
3 Oleśnica |
|
81 |
71 |
|
75 |
227 |
||
8. |
Wikiera
Anna |
GIM
13 |
|
85 |
80 |
|
|
165 |
||
9. |
Ciołek
Olga |
GIM
24 |
|
79 |
79 |
|
|
158 |
||
10. |
Barczuk
Eliza |
GIM
Łagiewniki |
|
|
77 |
|
79 |
156 |
||
11. |
Lesiak
Ewelina |
SP
93 Wrocław |
|
77 |
75 |
|
|
152 |
||
12. |
Boryczka
Katarzyna |
UKS
3 Oleśnica |
|
73 |
|
|
78 |
151 |
||
13. |
Marcinkowska
Agnieszka |
SP
93 Wrocław |
|
75 |
74 |
|
|
149 |
||
14. |
Zawisza
Roksana |
UKS
Boguszów Gorce |
|
|
77 |
|
69 |
146 |
||
15. |
Pic
Natalia |
SP
20 Wrocław |
|
72 |
68 |
|
|
140 |
||
16. |
Karbowiak
Iga |
|
|
|
|
100 |
|
100 |
||
17. |
Olipek
G. |
MKS
MOS Wrocław |
|
|
|
85 |
|
85 |
||
17. |
Puka
Aleksandra |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
|
|
85 |
85 |
||
19. |
Hliwa
Klaudia |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
|
|
82 |
82 |
||
20. |
Biadasiewicz
Ania |
SP
26 Wrocław |
|
|
81 |
|
|
81 |
||
21. |
Smolis
Sara |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
|
80 |
|
80 |
||
22. |
Gil
Karolina |
UKS
3 Oleśnica |
|
78 |
|
|
|
78 |
||
23. |
Bączkowska
Natalia |
SP
93 Wrocław |
|
77 |
|
|
|
77 |
||
24. |
Pawłowska
Aleksandra |
GIM
49 Wrocław |
|
|
|
|
76 |
76 |
||
25. |
Jagodzinska
Weronika |
MIKS
Junior Oleśnica |
|
|
|
|
74 |
74 |
||
25. |
Biały
Nikola |
UKSP
107 |
|
74 |
|
|
|
74 |
||
27. |
Babicz
Magdalena |
Siklawa |
|
|
73 |
|
|
73 |
||
27. |
Żyła
Aleksandra |
UKS
3 Oleśnica |
|
|
|
|
73 |
73 |
||
29. |
Idzi
Joanna |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
72 |
72 |
||
30. |
Maślanaka
Dominika |
MIKS
Junior Oleśnica |
|
|
|
|
71 |
71 |
||
30. |
Wiśniewska
Joanna |
UKS
3 Oleśnica |
|
71 |
|
|
|
71 |
||
32. |
Chmielowska
Ewa |
SP
Łagiewniki |
|
|
70 |
NKL |
|
70 |
||
32. |
Szczęch
Marta |
UKS
3 Oleśnica |
|
|
|
|
70 |
70 |
||
34. |
Osowska
Ewelina |
SP
Łagiewniki |
|
|
69 |
NKL |
|
69 |
||
35. |
Szczęśniak
Gabriela |
MIKS
Junior Oleśnica |
|
|
|
|
68 |
68 |
||
36. |
Kontek
Kasia |
Siklawa |
|
|
67 |
|
|
67 |
||
36. |
Pęczycka
Marika |
MIKS
Junior Oleśnica |
|
|
|
|
67 |
67 |
||
38. |
Łukoszko
Marta |
UKS
3 Oleśnica |
|
|
|
|
66 |
66 |
||
38. |
Gacka
Dorota |
Siklawa |
|
|
66 |
|
|
66 |
||
40. |
Ignatowicz
Basia |
Siklawa |
|
|
65 |
|
|
65 |
||
40. |
Stadniczuk
Kornelia |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
65 |
65 |
||
42. |
Pudlis
Paulina |
UKS
3 Oleśnica |
|
|
|
|
64 |
64 |
||
42. |
Boryczka
Agnieszka |
UKS
3 Oleśnica |
|
|
|
|
64 |
64 |
||
42. |
Adamczewska
Alina |
Siklawa |
|
|
64 |
|
|
64 |
||
45. |
Chojnacka
Marta |
UKS
3 Oleśnica |
|
NKL |
63 |
|
|
63 |
||
46. |
Puchtel
Marta |
Siklawa |
|
|
62 |
|
|
62 |
||
46. |
Nowacka
Dagmara |
MIKS
Junior Oleśnica |
|
|
|
|
62 |
62 |
||
|
Wróblewska
Zofia |
Gim
nr 10 |
|
NKL |
|
|
|
N |
||
|
Szwarc
Izabela |
SP
12 Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
N |
||
|
Sieczko
Katarzyna |
SP
12 Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
N |
||
|
Maciejewska
Eliana |
SP
12 Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
N |
||
|
Paciorkowska
Paulina |
UKS
3 Oleśnica |
|
NKL |
|
|
|
N |
||
|
Fryta
Monika |
UKS
3 Oleśnica |
|
NKL |
|
|
|
N |
||
|
Cebulak
Kaja |
SP
50 Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
N |
||
|
Pryk
Kamila |
UKS
Boguszów Gorce |
|
|
NKL |
|
|
N |
||
|
Leńska
Karolina |
SP
Łagiewniki |
|
|
NKL |
NKL |
|
N |
||
|
Bierut
Martyna |
Siklawa |
|
|
NKL |
|
|
N |
||
|
Armanowska
Joanna |
GIM
Łagiewniki |
|
|
|
NKL |
|
N |
||
|
Łaskarzewska
Katarzyna |
GIM
Łagiewniki |
|
|
|
NKL |
|
N |
Kategoria: M-14 - 1995/1996 |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1. |
Gajdamowicz
Paweł |
SP
83 Wrocław |
NKL |
100 |
100 |
100 |
|
300 |
||
2. |
Guliński
Damian |
SP
83 Wrocław |
100 |
81 |
85 |
85 |
90 |
275 |
||
3. |
Grekow
Jakub |
Gim
23 Wrocław |
82 |
NKL |
90 |
|
100 |
272 |
||
4. |
Dąbrowski
Gabryiel |
SP
83 Wrocław |
|
82 |
81 |
81 |
85 |
248 |
||
5. |
Guliński
Adrian |
SP
36 Wrocław |
77 |
80 |
82 |
82 |
82 |
246 |
||
6. |
Kubiak
Marcin |
SP
93 Wrocław |
74 |
85 |
76 |
80 |
|
241 |
||
7. |
Barnaś
Piotr |
Gim
30 Wrocław |
79 |
78 |
77 |
|
80 |
237 |
||
8. |
Winnik
Krzysztof |
UKS
Boguszów Gorce |
58 |
77 |
80 |
74 |
76 |
233 |
||
9. |
Karpowicz
Daniel |
SP 3
Wrocław |
64 |
76 |
79 |
75 |
77 |
232 |
||
10. |
Dudek
Bartosz |
SP
50 Wrocław |
76 |
NKL |
75 |
77 |
|
228 |
||
11. |
Nowicki
Michał |
GIM
49 |
57 |
71 |
72 |
72 |
73 |
217 |
||
12. |
Tyras
Paweł |
Gim
ObornikiŚląskie |
71 |
75 |
70 |
|
|
216 |
||
13. |
Grzesiak
Hubert |
UKS
3 Oleśnica |
|
90 |
|
|
75 |
165 |
||
14. |
Kucharski
Maciej |
SP
83 Wrocław |
|
79 |
78 |
|
|
157 |
||
15. |
Mitura
Robert |
UKS
3 Oleśnica |
|
74 |
|
|
79 |
153 |
||
16. |
Gacek
Michał |
GIM
Łagiewniki |
|
|
|
73 |
72 |
145 |
||
17. |
Paczkowski
Dawid |
SP 9
Wrocław |
68 |
NKL |
|
76 |
|
144 |
||
18. |
Łozowski
Damian |
SP
50 Wrocław |
67 |
72 |
|
|
|
139 |
||
19. |
Nowosiadły
Marek |
SP
71 Wrocław |
59 |
NKL |
|
79 |
|
138 |
||
20. |
Kuszczyński
Kacper |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
62 |
73 |
|
|
|
135 |
||
21. |
Barcikowski
Krystian |
SP
Oleszna |
65 |
|
69 |
|
|
134 |
||
22. |
Mak
Piotr |
SP
50 Wrocław |
61 |
70 |
|
|
|
131 |
||
23. |
Lorenz
Przemek |
SP
93 Wrocław |
56 |
|
73 |
|
|
129 |
||
24. |
Szostak
Adrian |
UKS
Arkady Raszków |
90 |
|
|
|
|
90 |
||
24. |
Podsiadły
Mateusz |
|
|
|
NKL |
90 |
|
90 |
||
26. |
Kaczocha
Przemysław |
UKS
Arkady Raszków |
85 |
|
|
|
|
85 |
||
27. |
Zimny
Karol |
UKS
Arkady Raszków |
81 |
|
|
|
|
81 |
||
27. |
Korcik
Kacper |
MIKS
Junior Oleśnica |
|
|
|
|
81 |
81 |
||
29. |
Dalrzowski
|
SP
83 Wrocław |
80 |
|
|
|
|
80 |
||
30. |
Skalski
Tomasz |
SP
93 Wrocław |
|
|
|
79 |
NKL |
79 |
||
30. |
Sobczak
Dawid |
UKS
Arkady Raszków |
79 |
|
|
|
|
79 |
||
32. |
Nawrot
Michał |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
78 |
78 |
||
33. |
Ślusarczyk
Mateusz |
SP
20 Wrocław |
75 |
|
|
|
|
75 |
||
34. |
Wilkoszyński
Tomasz |
SP
Jaźwina |
NKL |
|
74 |
|
|
74 |
||
34. |
Kmiecik
Damian |
LUKS
w Ligocie Książęcej |
|
|
|
|
74 |
74 |
||
36. |
Hałas
Krzysztof |
UKS
Arkady Raszków |
73 |
|
|
|
|
73 |
||
37. |
Szymczak
Kamil |
UKS
Arkady Raszków |
72 |
|
|
|
|
72 |
||
38. |
Drozdowski
Jakub |
SP
Jaźwina |
|
|
71 |
|
|
71 |
||
38. |
Kowal
Piotr |
MIKS
Junior Oleśnica |
|
|
|
|
71 |
71 |
||
40. |
Matyszczak
Marcin |
MIKS
Junior Oleśnica |
|
|
|
|
70 |
70 |
||
40. |
Dzięciołowski
Mikołaj |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
70 |
|
|
|
|
70 |
||
42. |
Dolicki
Przemek |
SP
36 Wrocław |
69 |
|
|
|
|
69 |
||
42. |
Tyc
Marcin |
SP
12 Wrocław |
|
69 |
|
|
|
69 |
||
42. |
Kwiecień
Jakub |
MIKS
Junior Oleśnica |
|
|
|
|
69 |
69 |
||
45. |
Wyrwa
Krystian |
SP
93 Wrocław |
|
68 |
|
|
|
68 |
||
45. |
Modrzejewski
Kuba |
MOD-X
Adventure Team |
|
|
68 |
|
|
68 |
||
47. |
Szkrawan
Michał |
|
|
67 |
|
|
|
67 |
||
48. |
Fajgier
Bartosz |
SP
36 Wrocław |
66 |
|
|
|
|
66 |
||
49. |
Kruk
Michał |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
63 |
|
|
|
|
63 |
||
50. |
Jas
Patryk |
SP
Oleszna |
60 |
|
|
|
|
60 |
||
51. |
Święcki
Mateusz |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
55 |
|
|
|
|
55 |
||
|
Kowalczyk
Krystian |
SP
Jaźwina |
NKL |
|
|
|
|
NK |
||
|
Petelenz
Kuba |
SP
20 Wrocław |
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Klimek
Mateusz |
|
|
NKL |
|
|
|
NK |
||
|
Smolarski
Adrian |
GIM
Łagiewniki |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Kołosiński
Radosław |
GIM
Łagiewniki |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Dufrat
Krystian |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Sikorski
Maciej |
Artemis |
|
|
|
NKL |
|
NK |
Kategoria: K-18 - 1991/1994 |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1 |
Zawodnik
Tola |
Gim
2 Oleśnica |
100 |
|
100 |
100 |
|
300 |
||
2 |
Stec
Gabrysia |
Śląsk
Wrocław |
|
|
82 |
90 |
100 |
272 |
||
3 |
Gawlikowska
Beata |
UKS
3 Oleśnica |
|
90 |
81 |
|
90 |
261 |
||
3 |
Mazurek
Monika |
Trójka
Oleśnica |
81 |
100 |
80 |
|
|
261 |
||
5 |
Gałka
Agnieszka |
Trójka
Oleśnica |
77 |
|
75 |
|
82 |
234 |
||
6 |
Smolarczyk
Paulina |
Trójka
Oleśnica |
73 |
82 |
74 |
|
|
229 |
||
7 |
Chynek
Paulina |
Trójka
Oleśnica |
75 |
75 |
73 |
|
|
223 |
||
7 |
Kaspryszyn
Zuzanna |
Trójka
Oleśnica |
72 |
81 |
70 |
|
|
223 |
||
9 |
Zamorska
Anna |
Trójka
Oleśnica |
76 |
68 |
78 |
|
|
222 |
||
10. |
Górecka
Koletta |
|
|
79 |
|
NKL |
85 |
164 |
||
11. |
Jóźwik
Daria |
UKS
3 Oleśnica |
|
85 |
77 |
|
|
162 |
||
12. |
Morawska
Monika |
Trójka
Oleśnica |
79 |
|
79 |
|
|
158 |
||
13. |
Wojtowia
Karolina |
UKS
3 Oleśnica |
|
72 |
76 |
|
|
148 |
||
14. |
Zaborowska
Monika |
Trójka
Oleśnica |
80 |
67 |
|
|
|
147 |
||
15. |
Giemza
Martyna |
SP
Gim Łagiewniki |
71 |
|
71 |
|
|
142 |
||
16. |
Chlebowska
Joanna |
UKS
3 Oleśnica |
|
66 |
72 |
|
|
138 |
||
17. |
Domasiewicz
Agnieszka |
UKS
3 Oleśnica |
|
73 |
64 |
|
|
137 |
||
18. |
Szewczyk
Marta |
Trójka
Oleśnica |
70 |
65 |
|
|
|
135 |
||
19. |
Sokołowska
Andżelika |
Trójka
Oleśnica |
68 |
63 |
|
|
|
131 |
||
20. |
Marchewka
Paulina |
UKS
3 Oleśnica |
|
69 |
61 |
|
|
130 |
||
21. |
Stefanek
Celina |
Trójka
Oleśnica |
67 |
62 |
|
|
|
129 |
||
22. |
Poślednik
Martyna |
UKS
3 Oleśnica |
|
60 |
67 |
|
|
127 |
||
22. |
Wojciechowska
Adriana |
UKS
SP-107 |
|
74 |
53 |
|
|
127 |
||
24. |
Sosnowska
Aleksandra |
SP
Gim Łagiewniki |
62 |
|
63 |
|
|
125 |
||
24. |
Pomińska
Natalia |
UKS
3 Oleśnica |
|
56 |
69 |
|
|
125 |
||
26. |
Miś
Patrycja |
Trójka
Oleśnica |
65 |
59 |
|
|
|
124 |
||
27. |
Stadniczenko
Aleksandra |
Trójka
Oleśnica |
66 |
57 |
|
|
|
123 |
||
27. |
Fesnak-Słonina
Maja |
UKS
3 Oleśnica |
|
58 |
65 |
|
|
123 |
||
29. |
Ługowska
Ewa |
UKS
3 Oleśnica |
|
55 |
50 |
|
|
105 |
||
30. |
Dopierała
Dominika |
UKS
Arkady Raszków |
90 |
|
|
|
|
90 |
||
30. |
Lisztwan
Kamila |
Śląsk
Wrocław |
|
|
90 |
|
|
90 |
||
32. |
Kołodziej
Paulina |
Śląsk
Wrocław |
|
|
85 |
|
|
85 |
||
32. |
Marucha
Martyna |
UKS
Arkady Raszków |
85 |
|
|
|
|
85 |
||
34. |
Śobańska
Patrycja |
UKS
Arkady Raszków |
82 |
|
|
|
|
82 |
||
35. |
Hutnik
Natalia |
UKS
3 Oleśnica |
|
80 |
|
|
|
80 |
||
36. |
Puchta
Joanna |
Gim
8 Wrocław |
|
78 |
|
|
|
78 |
||
36. |
Skoczylas
Kinga |
UKS
Arkady Raszków |
78 |
|
|
|
|
78 |
||
38. |
Potowska
Sylwia |
Gim
8 Wrocław |
|
77 |
|
|
|
77 |
||
39. |
Konstemciak
Dominika |
UKS
3 Oleśnica |
|
76 |
|
|
|
76 |
||
40. |
Górecka
Kola |
Gim
Sobótka |
74 |
|
|
|
|
74 |
||
41. |
Majewska
Malwina |
Trójka
Oleśnica |
NKL |
71 |
|
|
|
71 |
||
42. |
Winnik
Angelika |
UKS
Boguszów Gorce |
|
70 |
|
NKL |
|
70 |
||
43. |
Tomaśko
Monika |
SP
Gim Łagiewniki |
69 |
|
|
|
|
69 |
||
44. |
Osika
Anna |
Siklawa |
|
|
68 |
|
|
68 |
||
45. |
Owsianik
Greta |
Siklawa |
|
|
66 |
|
|
66 |
||
46. |
Nieracna
Paula |
UKS
3 Oleśnica |
|
64 |
|
|
|
64 |
||
46. |
Głodek
Katarzyna |
SP
Gim Łagiewniki |
64 |
|
|
|
|
64 |
||
48. |
Bugiel
Monika |
SP
Gim Łagiewniki |
63 |
|
|
|
|
63 |
||
49. |
Chodorska
Joanna |
Siklawa |
|
|
62 |
|
|
62 |
||
50. |
Kempa
Aleksandra |
Trójka
Oleśnica |
NKL |
61 |
|
|
|
61 |
||
51. |
Redouami
Yasmin |
|
|
|
60 |
|
|
60 |
||
52. |
Tumidajewicz
Anna |
Siklawa |
|
|
59 |
|
|
59 |
||
53. |
Marchewska
Magda |
Siklawa |
|
|
58 |
|
|
58 |
||
54. |
Juraszek
Joanna |
Gim
Łagiewniki |
|
|
57 |
|
|
57 |
||
55. |
Korkub
Joanna |
Siklawa |
|
|
56 |
|
|
56 |
||
56. |
Rać
Joanna |
Siklawa |
|
|
55 |
|
|
55 |
||
57. |
Dolińska
Paulina |
Siklawa |
|
|
54 |
|
|
54 |
||
58. |
Chłopeniuk
Małgorzata |
Siklawa |
|
|
52 |
|
|
52 |
||
59. |
Góralska
Martyna |
Siklawa |
|
|
51 |
|
|
51 |
||
60. |
Rać
Agnieszka |
Siklawa |
|
|
49 |
|
|
49 |
||
61. |
Sikora
Patrycja |
|
|
|
48 |
|
|
48 |
||
62. |
Dwórecka
Aleksandra |
Siklawa |
|
|
47 |
|
|
47 |
||
|
Cyran
Justyna |
Siklawa |
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Krzyżanowska
Małgorzata |
|
|
|
NKL |
|
|
NK |
||
|
Piaseczna
Karolina |
|
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Pułka
Alina |
GIM
Parnas |
|
|
|
|
NKL |
NK |
||
|
Żółtowska
Klaudia |
GIM
Parnas |
|
|
|
|
NKL |
NK |
Kategoria: M-18 - 1991/1994 |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1 |
Gąsior
Krzysztof |
|
90 |
100 |
85 |
|
100 |
290 |
||
2 |
Wiończyk
Przemek |
Śląsk
Wrocław |
|
|
100 |
100 |
85 |
285 |
||
3 |
Pochopień
Marek |
Trójka
Oleśnica |
NKL |
90 |
81 |
|
90 |
261 |
||
4 |
Pochopień
Mikołaj |
UKS
3 Oleśnica |
|
78 |
|
90 |
81 |
249 |
||
5 |
Sernecki
Mateusz |
LO
VIII Wrocław |
82 |
81 |
82 |
82 |
79 |
246 |
||
6 |
Ławrynowicz
Maciej |
Wrocław
|
81 |
79 |
78 |
85 |
76 |
245 |
||
7 |
Płameta
Szymon |
UKS
3 Oleśnica |
80 |
80 |
76 |
81 |
|
241 |
||
8 |
Rosiak
Radosław |
UKS
3 Oleśnica |
79 |
75 |
75 |
|
|
229 |
||
9 |
Piechocki
Radosław |
Gim
27 Wrocław |
75 |
76 |
73 |
NKL |
75 |
226 |
||
10 |
Szymczak
Jakub |
UKS
SP-107 Wrocław |
|
82 |
79 |
|
|
161 |
||
11 |
Pyzik
Maciej |
UKS
3 Oleśnica |
|
|
80 |
|
80 |
160 |
||
12 |
Lib
Tomasz |
SP
Gim Łagiewniki |
74 |
|
77 |
|
|
151 |
||
13 |
Lubak
Mariusz |
Śląsk
Wrocław |
100 |
|
|
|
|
100 |
||
14 |
Jwaszczyszyn
Joachim |
Śląsk
Wrocław |
|
|
90 |
|
|
90 |
||
15 |
Wereszko
Wojciech |
|
85 |
|
|
|
|
85 |
||
15 |
Grzywczak
Dawid |
Gim
8 Wrocław |
|
85 |
|
|
|
85 |
||
17 |
Idzi
Łukasz |
|
|
|
|
|
82 |
82 |
||
18 |
Płaneta
Szymon |
|
|
|
|
|
78 |
78 |
||
18 |
Chmielewski
Marek |
SP
Gim Łagiewniki |
78 |
|
|
|
|
78 |
||
20 |
Stachyra
Michał |
Gim
Sobótka |
77 |
|
|
|
|
77 |
||
20 |
Prankowski
Tomasz |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
NKL |
77 |
|
|
|
77 |
||
20 |
Woźniak
Kamil |
|
|
|
|
|
77 |
77 |
||
23 |
Krasoń
Rafał |
Gim
Sobótka |
76 |
|
|
|
|
76 |
||
24 |
Szymczak
Marcin |
|
|
|
74 |
|
|
74 |
||
25 |
Przybyło
Patryk |
SP
93 Wrocław |
73 |
|
|
|
|
73 |
||
26 |
Stępień
Jakub |
SP
Gim Łagiewniki |
72 |
|
|
|
|
72 |
||
|
Ostrapczuk
Piotr |
XIV
LO Wrocław |
|
|
NKL |
|
|
NKL |
Kategoria: K-21 - 1990 i starsze |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1 |
Kosińska
Maria |
|
85 |
100 |
|
|
90 |
275 |
||
2 |
Sernecka
Agata |
|
81 |
82 |
79 |
85 |
76 |
248 |
||
3 |
Ciesiółka
Magdalena |
Artemis
Wrocław |
82 |
81 |
81 |
81 |
|
244 |
||
4 |
Kucharek
Izabela |
SP
Łagiewniki |
76 |
|
|
82 |
80 |
238 |
||
5 |
Szczygieł
Edyta |
|
|
80 |
77 |
80 |
77 |
237 |
||
6 |
Karwatka
Eliza |
|
75 |
NKL |
78 |
|
79 |
232 |
||
7 |
Machowska
Weronika |
OSiR
Góra Kalwaria |
|
90 |
100 |
|
|
190 |
||
8 |
Włodarczyk
Anna Maria |
Artemis
Wrocław |
100 |
|
|
|
82 |
182 |
||
9 |
Sobczyńska
Joanna |
SP
93 Wrocław |
|
85 |
90 |
|
|
175 |
||
10 |
Dorużyńska
Barbara |
SP
Jaźwina |
77 |
|
PK |
|
78 |
155 |
||
11 |
Wiśniewska
Hanna |
Śląsk
Wrocław |
|
|
|
100 |
|
100 |
||
11 |
Dura
Magdalena |
|
|
|
|
|
100 |
100 |
||
13 |
Karwatka
Agata |
Śląsk
Wrocław |
90 |
|
|
|
|
90 |
||
13 |
Kraj
Anna |
Śląsk
Wrocław |
|
|
|
90 |
|
90 |
||
15 |
Banakiewicz
Aleksandra |
Siklawa |
|
|
85 |
|
|
85 |
||
15 |
Pogany-Wesołowska
Borbala |
KTK
Budapeszt |
|
|
|
|
85 |
85 |
||
17 |
Yabuta
Notomi |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
82 |
|
|
82 |
||
18 |
Cych
Ewa |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
NKL |
|
81 |
81 |
||
19 |
Grzegorczyk
Joanna |
|
|
|
80 |
|
|
80 |
||
19 |
Wrzesińska
Agnieszka |
|
80 |
|
|
|
|
80 |
||
21 |
Rutowicz
Katarzyna |
SP
Oleszna |
79 |
|
|
NKL |
|
79 |
||
22 |
Spiliszewska
Róża |
Artemis
Wrocław |
78 |
|
|
|
|
78 |
||
23 |
Gorajska
Teresa |
|
|
|
76 |
|
|
76 |
||
24 |
Nawara
Elżbieta |
Siklawa |
|
|
75 |
|
|
75 |
||
25 |
Skrobińska
Anna |
|
|
|
74 |
|
|
74 |
||
25 |
Gajos
Edyta |
KS
Burza Wrocław |
74 |
|
|
|
|
74 |
||
PK |
Rutowicz
Katarzyna |
Oleszna |
|
|
PK |
|
|
P |
||
PK |
Karasek
Natalia |
|
|
|
PK |
|
|
P |
||
PK |
Koślacz
Julia i Radosław Koziołek |
|
|
|
|
|
PK |
P |
Kategoria: M-21 - 1975/1990 |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1 |
Krasulak
Daniel |
SX
SPORT FREERIDE TEAM |
|
100 |
|
100 |
100 |
300 |
||
2 |
Libner
Wojciech |
KS
Burza Wrocław |
78 |
90 |
100 |
81 |
|
271 |
||
3 |
Jaskuła
Kornel |
MOD-X
Adventure Team |
81 |
|
90 |
|
90 |
261 |
||
4 |
Ciesiółka
Sebastian |
Artemis
Wrocław |
90 |
82 |
|
85 |
81 |
257 |
||
5 |
Pyra
Bartłomiej |
|
|
81 |
80 |
90 |
|
251 |
||
6 |
Żabski
Rafał |
|
77 |
80 |
82 |
77 |
82 |
244 |
||
7 |
Zborowski
Krzysztof |
KS
Burza Wrocław |
73 |
85 |
85 |
|
|
243 |
||
8 |
Posłuszny
Paweł |
|
79 |
79 |
79 |
|
|
237 |
||
9 |
Hajdas
Przemysław |
|
|
76 |
78 |
79 |
|
233 |
||
10 |
Druzga
Piotr |
|
75 |
|
|
78 |
79 |
232 |
||
11 |
Marciniak
Tomasz |
|
82 |
|
|
|
85 |
167 |
||
12 |
Truchan
Krzysztof |
SP
83 Wrocław |
72 |
78 |
|
|
|
150 |
||
13 |
Majasow
Kostia |
|
100 |
|
|
|
|
100 |
||
14 |
Jaskuła
Arkadiusz |
MOD-X
Adventure Team |
85 |
|
|
|
|
85 |
||
15 |
Małaniak
Tomasz |
|
|
|
|
82 |
|
82 |
||
16 |
Yabuta
Takatoshi |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
81 |
|
|
81 |
||
17 |
Jarmużek
Mateusz |
|
|
|
|
80 |
|
80 |
||
17 |
Gmur
Karol |
UKS
Arkady Raszków |
80 |
|
|
|
|
80 |
||
17 |
Gajdamowicz
Paweł |
|
|
|
|
|
80 |
80 |
||
20 |
Wesołowski
Marek |
|
|
|
|
|
78 |
78 |
||
21 |
Szmyt
Konrad |
|
|
|
|
|
|
77 |
||
21 |
Czarnecki
Piotr |
|
|
77 |
|
|
|
77 |
||
23 |
Hajel
Michał |
|
|
|
|
76 |
|
76 |
||
23 |
Spiliszewski
Piotr |
Artemis
Wrocław |
76 |
|
|
|
|
76 |
||
25 |
Śnieżawski
Bartosz |
SP
108 Wrocław |
|
|
|
75 |
|
75 |
||
26 |
Czernielewski
Marek |
|
|
|
|
74 |
|
74 |
||
26 |
Ślimakowski
Daniel |
MoD-X
Adventure Team |
74 |
|
|
|
|
74 |
Kategoria: M-35 - 1960/1974 |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1 |
Grekow
Sławko |
Wrocław |
100 |
|
90 |
|
90 |
280 |
||
2 |
Szczygieł
Marcin |
MKS
MOS Wrocław |
80 |
100 |
85 |
80 |
82 |
267 |
||
3 |
Sławiński
Marcin |
Artemis
Wrocław |
82 |
90 |
|
85 |
|
257 |
||
3 |
Wrzesiński
Krzysztof |
|
90 |
|
82 |
|
85 |
257 |
||
5 |
Kruczek
Dariusz |
SP
12 Wrocław |
85 |
85 |
81 |
77 |
|
251 |
||
6 |
Ogrodnik
Bogusław |
|
77 |
82 |
80 |
|
81 |
243 |
||
7 |
Ławrynowicz
Piotr |
Wrocław
|
79 |
|
78 |
78 |
|
235 |
||
8 |
Adamski
Rafał |
|
70 |
77 |
77 |
73 |
80 |
234 |
||
9 |
Janus
Jan |
ind. |
78 |
79 |
|
75 |
|
232 |
||
10 |
Wojakowski
Robert |
KTK
Rower |
74 |
80 |
|
74 |
77 |
231 |
||
10 |
Karpowicz
Wacław |
DSDiK |
71 |
81 |
|
72 |
78 |
231 |
||
12. |
Janowski
Krzysztof |
|
76 |
76 |
|
76 |
75 |
228 |
||
13. |
Rudnicki
Andrzej |
|
75 |
|
|
70 |
79 |
224 |
||
14. |
Sobczyński
Kalikst |
Śląsk |
|
|
100 |
100 |
|
200 |
||
15. |
Cych
Piotr |
MLKS
Echo Twardogóra |
|
|
|
82 |
100 |
182 |
||
16. |
Piróg
Wojciech |
SP
83 Wrocław |
|
78 |
76 |
|
|
154 |
||
17. |
Lewandowski
Adam |
|
|
|
|
71 |
81 |
152 |
||
18. |
Widziewicz
Remigiusz |
Śląsk
Wrocław |
|
|
|
90 |
|
90 |
||
19. |
Padula
Roman |
ind.
Knurów |
82 |
|
|
|
|
82 |
||
20. |
Wysocki
Romuald |
MKS
MOS Wrocław |
|
|
|
81 |
|
81 |
||
21. |
Wiśniewski
Sylwester |
|
|
|
|
79 |
|
79 |
||
21. |
Kubicki
Paweł |
|
|
|
79 |
|
|
79 |
||
23. |
Modrzejewski
Jarosław |
MOD-X
Adventure Team |
|
|
75 |
|
|
75 |
||
24. |
Biadasiewicz
Arkadiusz |
|
|
|
74 |
|
|
74 |
||
25. |
Chojcan
Filip |
WDH
Poszukiwacze Przygód |
73 |
|
|
|
|
73 |
||
26. |
Pawłowski
Roman |
Wrocław
|
72 |
|
|
|
|
72 |
||
|
Paczkowski
Marcin |
|
|
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Zarzycki
Andrzej |
O 1
PK za Daleko |
NKL |
|
|
NKL |
|
NK |
||
|
Ławrynowicz
Piotr |
|
|
NKL |
|
|
|
NK |
Kategoria: M-50 - 1959 i starsi |
||||||||||
M-ce |
Nazwisko i imię |
Klub |
1T |
2T |
3T |
4T |
5T |
Suma |
||
1 |
Grabarczyk
Tadeusz |
Artemis
Wrocław |
|
79 |
100 |
90 |
90 |
280 |
||
2 |
Jaskuła
Wacław |
MOD-X
Adventure Team |
90 |
NKL |
90 |
|
100 |
280 |
||
3 |
Hildebrandt
Zdzisław |
Trójka
Oleśnica |
100 |
90 |
|
|
85 |
275 |
||
4. |
Włodarczyk
Michał |
Artemis
Wrocław |
85 |
|
85 |
100 |
79 |
270 |
||
5. |
Poloczek
Marek |
Artemis
Wrocław |
82 |
85 |
79 |
|
82 |
249 |
||
6. |
Mazurek
Jerzy |
UKS
Boguszów Gorce |
81 |
81 |
81 |
85 |
81 |
247 |
||
7. |
Solka
Sławomir |
KS
Burza Wrocław |
80 |
80 |
82 |
81 |
|
243 |
||
8. |
Piechocki
Jacek |
AM
Wrocław |
78 |
82 |
80 |
|
80 |
242 |
||
9. |
Batra
Harish |
|
79 |
78 |
77 |
|
|
234 |
||
10. |
Dura
Kazimierz |
Śląsk
Wrocław |
|
100 |
|
|
|
100 |
||
11. |
Szcześniak
Andrzej |
Artemis
Wrocław |
|
|
|
82 |
|
82 |
||
12. |
Szczesny
Sikorski |
Artemis
Wrocław |
|
|
|
80 |
|
80 |
||
13. |
Gorajski
Andrzej |
|
|
|
78 |
|
|
78 |