|
|
Otwarte
Mistrzostwa Wrocławia w Rowerowej Jeździe na Orientację |
|
|
|
|
etap 3 - 19.09.2010. Las Rędziński |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategoria |
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/szkoła, miejscowość |
Rok ur. |
Czas |
Punkty |
|
|
|
|
|
|
|
OPEN-R |
1 |
Grzegorz Majka |
mpj travel
Otmuchów |
2000 |
16:29 |
100 |
OPEN-R |
2 |
Ola Madej |
SP 95
Wrocław |
2003 |
22:13 |
90 |
OPEN-R |
3 |
Małgorzata Majka |
mpj travel
Otmuchów |
2004 |
23:19 |
85 |
OPEN-R |
4 |
Staś Iwankiewicz |
Wrocław |
2000 |
23:24 |
82 |
OPEN-R |
5 |
Marta Rzepka |
SP3 Wrocław |
2001 |
23:42 |
81 |
OPEN-R |
6 |
Michał Rzepka |
SP3 Wrocław |
1999 |
26:18 |
80 |
OPEN-R |
7 |
Filip Filanowski |
Wrocław |
2000 |
27:00 |
79 |
OPEN-R |
8 |
Adam Madej |
SP 40 Wrocław |
2000 |
27:17 |
78 |
OPEN-R |
9 |
Julia Wojakowska |
SP3 Wrocław |
2001 |
28:12 |
77 |
OPEN-R |
10 |
Agnieszka Popko |
SP 51
Wrocław |
1998 |
29:27 |
76 |
OPEN-R |
11 |
Natasza Madej |
Wrocław |
2003 |
31:56 |
75 |
OPEN-R |
12 |
Basia Iwankiewicz |
Wrocław |
2003 |
39:06 |
74 |
OPEN-R |
13 |
Michał Wodziński |
Wrocław |
|
61:55 |
73 |
|
|
|
|
|
|
|
OPEN |
1 |
Marcin Filanowski |
Wrocław |
1972 |
27:41 |
100 |
OPEN |
2 |
Puliński Paweł |
Wrocław |
|
34:08 |
90 |
OPEN |
3 |
Piotr Pękalski |
Wrocław |
|
35:14 |
85 |
|
|
|
|
|
|
|
K-12 |
1 |
Zuzanna Dobrakowska |
MKS MOS Wrocław |
1998 |
41:25 |
100 |
|
|
|
|
|
|
|
K-14 |
1 |
Daria Kruczek |
GD49 |
1996 |
31:26 |
100 |
K-14 |
NKL |
Monika Słowik |
Gimn. 19
Wrocław |
1996 |
NKL |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
K-17 |
1 |
Kola Górecka |
IV LO Wrocław |
1993 |
61:56 |
100 |
K-17 |
2 |
Katarzyna Gawor |
Technikum 7
Wrocław |
1993 |
62:59 |
90 |
|
|
|
|
|
|
|
K-20 |
1 |
Sozańska Małgorzata |
in-motion team |
1979 |
85:46 |
100 |
K-20 |
2 |
Katarzyna
Niedzielska |
Goggle Pro Active
Eyewear MTB Team |
1990 |
87:50 |
90 |
K-20 |
3 |
Marta Stępniak |
Wrocław |
1983 |
104:25 |
85 |
|
|
|
|
|
|
|
K-40 |
1 |
Joanna Iwankiewicz |
Wrocław |
1969 |
51:14 |
100 |
K-40 |
2 |
Anna Mirowska |
Wrocław |
1969 |
122:36 |
90 |
K-40 |
NKL |
Joanna
Grzegorczyk |
KS Burza
Wrocław |
|
NKL |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
M-12 |
1 |
Adam Madej |
SP 40 Wrocław |
|
24:11 |
100 |
|
|
|
|
|
|
|
M-14 |
1 |
Bartosz Dudek |
Wrocław |
1996 |
26:25 |
100 |
M-14 |
2 |
Marcin Mielniczuk |
SP3 Wrocław |
1997 |
51:56 |
90 |
|
|
|
|
|
|
|
M-17 |
1 |
Paweł Gajdamowicz |
RKS Huragan Rędzin |
1995 |
50:41 |
100 |
M-17 |
2 |
Błażej Możanowicz |
KS Burza
Wrocław |
1993 |
68:11 |
90 |
M-17 |
3 |
Maciek Popko |
Gimn. Parnas
Wrocław/ III LO W-w |
1994 |
81:13 |
85 |
M-17 |
4 |
Piotr Kołakowski |
Gimn. Parnas
Wrocław/ III LO W-w |
1994 |
96:52 |
82 |
|
|
|
|
|
|
|
M-20 |
1 |
Daniel Krasulak |
SX SPORT FREERIDE TEAM |
1981 |
35:29 |
100 |
M-20 |
2 |
Marek Choromański |
Green Bear
Team/KS Artemis W-w |
|
39:28 |
90 |
M-20 |
3 |
Dominik Mirowski |
KS Artemis
Wrocław |
1981 |
39:29 |
85 |
M-20 |
4 |
Kornel Jaskuła |
Mod-X Adventure
Team |
1984 |
41:48 |
82 |
M-20 |
5 |
Arkadiusz Jaskuła |
MOD-X Adventure
Team |
1977 |
44:20 |
81 |
M-20 |
6 |
Paweł Hyczko |
AWF Wrocław |
1990 |
44:46 |
80 |
M-20 |
7 |
Paweł Posłuszny |
AWF-Wrocław/indyw. |
1979 |
48:17 |
79 |
M-20 |
8 |
Marcin Jaśków |
Wrocław |
1982 |
56:04 |
78 |
M-20 |
9 |
Tomasz Tokarski |
SG2 Wrocław |
1985 |
66:10 |
77 |
M-20 |
10 |
Robert Szwarc |
Wrocław |
1983 |
70:32 |
76 |
M-20 |
11 |
Maciej
Majchrowski |
Wrocław |
1976 |
72:08 |
75 |
M-20 |
12 |
Kamil Śliwak |
Feniks Legnica |
1985 |
74:15 |
74 |
M-20 |
13 |
Marcin Babij |
Wrocław |
1988 |
76:06 |
73 |
M-20 |
14 |
Marek Wodziński |
Wrocław |
1971 |
79:32 |
72 |
M-20 |
15 |
Grzegorz
Giewanowicz |
Opole |
1974 |
86:49 |
71 |
M-20 |
16 |
Michał Flek |
Wrocław |
1984 |
87:55 |
70 |
M-20 |
17 |
Jacek Sozański |
in-motion.pl team
Wrocław |
1972 |
NKL |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
M-40 |
1 |
Paweł Iwankiewicz |
Wrocław |
1966 |
41:21 |
100 |
M-40 |
2 |
Robert Wojakowski |
KTK Rewor
Wrocław |
1968 |
41:38 |
90 |
M-40 |
3 |
Antoni Popko |
Wrocław |
1967 |
46:57 |
85 |
M-40 |
4 |
Dariusz Kruczek |
Wrocław |
1967 |
51:43 |
82 |
M-40 |
5 |
Grzegorz
Możanowicz |
KS Burza
Wrocław |
|
54:45 |
81 |
M-40 |
6 |
Maciej Słowik |
Wrocław |
1965 |
62:52 |
80 |
M-40 |
7 |
Wacław Jaskuła |
MOD-X Adventure
Team |
1954 |
67:07 |
79 |
|
|
|
|
|
|
|
M-60 |
1 |
Michał Włodarczyk |
KS Artemis Wrocław |
1949 |
48:20 |
100 |
M-60 |
2 |
Kazimierz Dura |
WKS Śląsk
Wrocław |
1939 |
53:34 |
90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wystartowało 60 osób, w tym 18 kobiet.
Sporządził Piotr Spiliszewski - kierownik zawodów. |
|
|
|
|
|
|
|
|