Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe) 2011-06-12 20:37:05
III Puchar Artemisu - Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nocnym BnO i RJnO - Przełęcz Tąpadła
===Studio Wydawnicze PLAN================================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki zawodów: K-16 3.0km 95m 10k
--------------------------------------------------------------------------------
1>Maja Olszańska,96 MLKS Echo Twardogóra D45 58.39 + 0.00
Wstepne wyniki zawodów: M-16 3.0km 95m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1>Kamil Rycerski,94 MKS Paulinum Jelenia D93 47.57 + 0.00
Wstepne wyniki zawodów: M-21 4.7km 130m 13k Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1>Piotr Cych,68 WKS Sląsk Wrocław D95 39.34 + 0.00
2>Sebastian Ciesiółka,75 KS Artemis D92 43.35 + 4.01
3>Marcin Płonecki,82 Uboty, Wrocław UBO 198.22 + 158.48
4>Michał Jarema,87 Uboty, Wrocław UBO 198.24 + 158.50
Wstepne wyniki zawodów: M-35 4.7km 130m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1>Bogdan Rycerski,71 KS Artemis D92 45.30 + 0.00
2>Krzysztof Wrzesiński,68 WKS Sląsk Wrocław D95 50.24 + 4.54
3>Krzysztof Ligienza,72 Orientop Wrocław ORI 89.16 + 43.46
Wstepne wyniki zawodów: M-45 3.8km 110m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1>Roman Trocha, 63 Dzierżoniów DZI 69.08 + 0.00
2>Sylwester Wiśniewski,64 ind. Wrocław WRO 171.04 + 101.56
Wstepne wyniki zawodów: M-55 3.8km 110m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1>Wacław Jaskuła,54 MOD-X.org MOD 89.20 + 0.00
Wstepne wyniki zawodów: M-60 3.8km 110m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1>Ryszard Bykowski,36 Kraków KRA 62.10 + 0.00
2>Jacek Gdula, 48 KInO MnO 127.03 + 64.53
Wstepne wyniki zawodów: Open BnO 2.1km 60m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1>Agnieszka Cych,99 MLKS Echo Twardogóra D45 25.24 + 0.00
2>Ewa Cych,68 MLKS Echo Twardogóra D45 25.26 + 0.02
3>Tomasz Pasich,70 Smolec SMO 26.10 + 0.46
4>Ciesielski Grzegorz,69 Smolec SMO 26.12 + 0.48
5>Rycerski Patryk,98 Iłowa ILO 46.09 + 20.45
6>Monika Zielińska,2000 ind. Wrocław WRO 49.26 + 24.02
7>Marta Włodarczyk,2000 KS Artemis D92 53.01 + 27.37
8>Klaudia Zawada,2002 KS Artemis D92 53.18 + 27.54
9>Mirek Włodarczyk,79 KS Artemis D92 53.22 + 27.58
10>Michał Włodarczyk,49 KS Artemis D92 53.27 + 28.03
Wstepne wyniki zawodów: M-20RJnO 42 km 750m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1>Arkadiusz Jaskuła,77 MOD-X.org 163.26 51 pk (18 punktów z 20)
2>Kornel Jaskuła, MOD-X.org 163.27 51 pk (18 punktów z 20)
3>Kuba Jakimiuk,87 Wrocław 136.48 27 pk (10 punktów z 20)
4>Jarek Wieczorek,84 Wieczorek Team 127.33 23 pk (9 punktów z 20)
5>Sebastian Wieczorek,78 Wieczorek Team 127.36 23 pk (9 punktów z 20)
Wstepne wyniki zawodów: M-40RJnO 42 km 750m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1>Arkadiusz Portka,69 Krapkowice 161.57 15 pk (5 punktów z 20)
Wstepne wyniki zawodów: Open RJnO 42 km 750m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1>Maciej Kujawa,90 Wrocław 146.47 15 pk (6 punktów z 20)
=======================================================
DODATKOWO DO ANALIZY WYNIKI ŁĄCZONE NA JEDNAKOWYCH TRASACH:
Trasa K16, M16 3.0km 95m 10k
--------------------------------------------------------------------------------
1>Kamil Rycerski,94 MKS Paulinum Jelenia D93 47.57 + 0.00
2>Maja Olszańska,96 MLKS Echo Twardogóra D45 58.39 + 10.42
Najlepszy międzyczas |
Strata < 5% |
Strata < 25% |
Strata < 50% |
Strata < 100% |
Strata > 100% |
|
Nazwisko | Wynik |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Meta |
1 |
Kamil Rycerski,94 |
47.57 |
2.21/1 |
5.03/1 |
11.16/1 |
12.08/1 |
29.16/1 |
34.45/1 |
39.28/1 |
44.06/1 |
46.05/1 |
47.04/1 |
47.57/1 |
MKS Paulinum Jelenia G. |
|
2.21/1 |
2.42/1 |
6.13/1 |
0.52/2 |
17.08/2 |
5.29/1 |
4.43/2 |
4.38/2 |
1.59/1 |
0.59/1 |
0.53/1 |
2 |
Maja Olszańska,96 |
58.39 |
6.03/2 |
9.28/2 |
21.08/2 |
21.57/2 |
32.58/2 |
46.37/2 |
49.10/2 |
51.52/2 |
56.20/2 |
57.42/2 |
58.39/2 |
MLKS Echo Twardogóra |
|
6.03/2 |
3.25/2 |
11.40/2 |
0.49/1 |
11.01/1 |
13.39/2 |
2.33/1 |
2.42/1 |
4.28/2 |
1.22/2 |
0.57/2 |
Trasa M21, M35 4.7km 130m 13k Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------------------
1>Piotr Cych,68 WKS Sląsk Wrocław D95 39.34 + 0.00
2>Sebastian Ciesiółka,75 KS Artemis D92 43.35 + 4.01
3>Bogdan Rycerski,71 KS Artemis D92 45.30 + 5.56
4>Krzysztof Wrzesiński,68 WKS Sląsk Wrocław D95 50.24 + 10.50
5>Krzysztof Ligienza,72 Orientop Wrocław ORI 89.16 + 49.42
6>Marcin Płonecki,82 Uboty, Wrocław UBO 198.22 + 158.48
7>Michał Jarema,87 Uboty, Wrocław UBO 198.24 + 158.50
Najlepszy międzyczas |
Strata < 5% |
Strata < 25% |
Strata < 50% |
Strata < 100% |
Strata > 100% |
|
Nazwisko | Wynik |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Meta |
1 |
Piotr Cych,68 |
39.34 |
1.58/1 |
4.15/1 |
8.22/1 |
10.31/1 |
12.52/1 |
17.45/1 |
19.43/1 |
29.16/1 |
30.31/1 |
33.17/1 |
34.07/1 |
37.47/1 |
38.55/1 |
39.34/1 |
WKS Sląsk Wrocław |
|
1.58/1 |
2.17/1 |
4.07/2 |
2.09/2 |
2.21/3 |
4.53/1 |
1.58/1 |
9.33/1 |
1.15/1 |
2.46/4 |
0.50/2 |
3.40/2 |
1.08/3 |
0.39/3 |
2 |
Sebastian Ciesiółka,75 |
43.35 |
2.10/2 |
5.05/2 |
10.20/3 |
12.47/3 |
15.02/3 |
20.22/3 |
22.44/2 |
33.30/2 |
35.11/2 |
37.38/2 |
38.31/2 |
42.05/2 |
43.02/2 |
43.35/2 |
KS Artemis |
|
2.10/2 |
2.55/3 |
5.15/4 |
2.27/3 |
2.15/2 |
5.20/2 |
2.22/2 |
10.46/3 |
1.41/3 |
2.27/3 |
0.53/3 |
3.34/1 |
0.57/1 |
0.33/2 |
3 |
Bogdan Rycerski,71 |
45.30 |
3.21/3 |
6.14/3 |
10.06/2 |
11.58/2 |
14.08/2 |
19.55/2 |
25.09/3 |
35.05/3 |
37.02/3 |
39.18/3 |
40.07/3 |
44.02/3 |
44.59/3 |
45.30/3 |
KS Artemis |
|
3.21/3 |
2.53/2 |
3.52/1 |
1.52/1 |
2.10/1 |
5.47/3 |
5.14/5 |
9.56/2 |
1.57/4 |
2.16/1 |
0.49/1 |
3.55/3 |
0.57/1 |
0.31/1 |
4 |
Krzysztof Wrzesiński,68 |
50.24 |
3.42/4 |
9.15/5 |
14.14/5 |
16.55/4 |
19.43/4 |
25.33/4 |
27.58/4 |
39.27/4 |
40.50/4 |
43.15/4 |
44.11/4 |
48.16/4 |
49.40/4 |
50.24/4 |
WKS Sląsk Wrocław |
|
3.42/4 |
5.33/5 |
4.59/3 |
2.41/4 |
2.48/4 |
5.50/4 |
2.25/3 |
11.29/4 |
1.23/2 |
2.25/2 |
0.56/4 |
4.05/4 |
1.24/4 |
0.44/4 |
5 |
Krzysztof Ligienza,72 |
89.16 |
4.04/5 |
7.45/4 |
13.51/4 |
17.38/5 |
24.57/5 |
33.45/5 |
38.52/5 |
62.46/5 |
65.24/5 |
75.58/5 |
77.47/5 |
83.49/5 |
86.57/5 |
89.16/5 |
Orientop Wrocław |
|
4.04/5 |
3.41/4 |
6.06/5 |
3.47/5 |
7.19/5 |
8.48/5 |
5.07/4 |
23.54/5 |
2.38/5 |
10.34/7 |
1.49/5 |
6.02/5 |
3.08/7 |
2.19/7 |
6 |
Marcin Płonecki,82 |
198.22 |
4.43/7 |
31.32/7 |
41.52/7 |
48.13/7 |
59.56/7 |
80.22/7 |
124.02/7 |
166.55/7 |
171.50/7 |
181.30/7 |
185.44/7 |
194.10/7 |
196.46/6 |
198.22/6 |
Uboty, Wrocław |
|
4.43/7 |
26.49/6 |
10.20/6 |
6.21/6 |
11.43/6 |
20.26/7 |
43.40/6 |
42.53/7 |
4.55/6 |
9.40/5 |
4.14/6 |
8.26/7 |
2.36/5 |
1.36/6 |
7 |
Michał Jarema,87 |
198.24 |
4.34/6 |
31.31/6 |
41.51/6 |
48.12/6 |
59.55/6 |
80.20/6 |
124.01/6 |
166.53/6 |
171.49/6 |
181.29/6 |
185.43/6 |
194.08/6 |
196.49/7 |
198.24/7 |
Uboty, Wrocław |
|
4.34/6 |
26.57/7 |
10.20/6 |
6.21/6 |
11.43/6 |
20.25/6 |
43.41/7 |
42.52/6 |
4.56/7 |
9.40/5 |
4.14/6 |
8.25/6 |
2.41/6 |
1.35/5 |
Trasa M45, M-55 i M-60 3.8km 110m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1>Ryszard Bykowski,36 Kraków KRA 62.10 + 0.00
2>Roman Trocha, 63 Dzierżoniów DZI 69.08 + 6.58
3>Wacław Jaskuła,54 MOD-X.org MOD 89.20 + 27.10
4>Jacek Gdula, 48 KInO MnO 127.03 + 64.53
5>Sylwester Wiśniewski,64 ind. Wrocław WRO 171.04 + 108.54
Najlepszy międzyczas |
Strata < 5% |
Strata < 25% |
Strata < 50% |
Strata < 100% |
Strata > 100% |
|
Nazwisko | Wynik |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Meta |
1 |
Ryszard Bykowski,36 |
62.10 |
3.56/1 |
9.26/1 |
17.06/1 |
21.32/2 |
25.17/2 |
41.15/2 |
43.28/2 |
45.52/2 |
52.36/2 |
54.07/2 |
59.19/1 |
61.07/1 |
62.10/1 |
Kraków |
|
3.56/1 |
5.30/3 |
7.40/3 |
4.26/3 |
3.45/2 |
15.58/2 |
2.13/2 |
2.24/3 |
6.44/3 |
1.31/1 |
5.12/1 |
1.48/2 |
1.03/1 |
2 |
Roman Trocha, 63 |
69.08 |
4.41/2 |
10.37/2 |
17.28/2 |
20.19/1 |
23.17/1 |
38.19/1 |
39.44/1 |
42.42/1 |
46.45/1 |
48.29/1 |
65.02/2 |
66.48/2 |
69.08/2 |
Dzierżoniów |
|
4.41/2 |
5.56/4 |
6.51/2 |
2.51/1 |
2.58/1 |
15.02/1 |
1.25/1 |
2.58/4 |
4.03/1 |
1.44/2 |
16.33/5 |
1.46/1 |
2.20/3 |
3 |
Wacław Jaskuła,54 |
89.20 |
6.12/4 |
10.37/2 |
22.03/4 |
25.27/4 |
39.45/3 |
62.24/3 |
65.15/3 |
67.10/3 |
74.16/3 |
76.09/3 |
82.22/3 |
87.34/3 |
89.20/3 |
MOD-X.org |
|
6.12/4 |
4.25/1 |
11.26/5 |
3.24/2 |
14.18/4 |
22.39/3 |
2.51/3 |
1.55/2 |
7.06/4 |
1.53/3 |
6.13/2 |
5.12/5 |
1.46/2 |
4 |
Jacek Gdula, 48 |
127.03 |
5.22/3 |
15.41/5 |
26.28/5 |
31.49/5 |
40.56/4 |
78.00/5 |
82.36/4 |
90.42/4 |
101.26/4 |
105.47/4 |
118.54/4 |
123.47/4 |
127.03/4 |
KInO |
|
5.22/3 |
10.19/5 |
10.47/4 |
5.21/4 |
9.07/3 |
37.04/5 |
4.36/4 |
8.06/5 |
10.44/5 |
4.21/5 |
13.07/4 |
4.53/4 |
3.16/4 |
5 |
Sylwester Wiśniewski,64 |
171.04 |
6.13/5 |
10.57/4 |
17.29/3 |
22.52/3 |
43.51/5 |
66.48/4 |
149.33/5 |
151.10/5 |
155.53/5 |
158.10/5 |
164.39/5 |
167.27/5 |
171.04/5 |
ind. Wrocław |
|
6.13/5 |
4.44/2 |
6.32/1 |
5.23/5 |
20.59/5 |
22.57/4 |
82.45/5 |
1.37/1 |
4.43/2 |
2.17/4 |
6.29/3 |
2.48/3 |
3.37/5 |