Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Strzelin 2002
SPRINT - 18.07.2002
Kategoria K-164. 8.35 MACIEJCZYK Małgorzata 0 Śląsk Wrocław 8.35 ( 4) 5. 8.36 KARASEK Natalia 9521 Śląsk Wrocław 8.36 ( 5) 10. 9.04 TRAUM Marta 9522 Śląsk Wrocław 9.04 (10) 13. 9.25 TYCZKOWSKA Agnieszka 9523 Śląsk Wrocław 9.25 (13) 16. 9.44 JAŚNIEWSKA Katarzyna 0 Śląsk Wrocław 9.44 (16) 27. 10.33 JANOWSKA Alicja 9209 Artemis Wrocław 10.33 (27) 33. 11.27 TERLECKA Joanna 9206 Artemis Wrocław 11.27 (33) --- NKL DYJOK Ewelina 0 Śląsk Wrocław NKL (--) Kategoria M-16 10. 9.13 TERESIŃSKI Dariusz 7808 Oleśniczanka Oleśnica 9.13 (10) 12. 9.21 ŁOSIŃSKI Krzysztof 9322 Paulinum Jelenia Góra 9.21 (12) 18. 9.45 PANCEROWICZ Tomasz 9563 Śląsk Wrocław 9.45 (18) 25. 10.17 GAWOR Piotr 9562 Śląsk Wrocław 10.17 (25) 27. 10.18 GALASIŃSKI Wojciech 0 Śląsk Wrocław 10.18 (27) 32. 10.32 ROŻEK Piotr 0 Śląsk Wrocław 10.32 (32) 34. 10.44 KULPA Wojciech 9361 Paulinum Jelenia Góra 10.44 (34)
Klasyk
- 19.07.2002
Sztafety 21.07.2002
Kategoria K-16
2. 45.00 TRAUM Marta Śląsk Wrocław 45.00 ( 2)
6. 49.46 MACIEJCZYK Małgorzata Śląsk Wrocław 49.46 ( 6)
8. 50.56 KARASEK Natalia Śląsk Wrocław 50.56 ( 8)
10. 52.12 TYCZKOWSKA Agnieszka Śląsk Wrocław 52.12 (10)
26. 66.06 DYJOK Ewelina Śląsk Wrocław 66.06 (26)
31. 69.15 JAŚNIEWSKA Katarzyna Śląsk Wrocław 69.15 (31)
34. 69.26 JANOWSKA Alicja Artemis Wrocław 69.26 (34)
40. 81.32 TERLECKA Joanna Artemis Wrocław 81.32 (40)
Kategoria M-16
4. 58.21 PANCEROWICZ Tomasz Śląsk Wrocław 58.21 ( 4)
6. 61.55 ŁOSIŃSKI Krzysztof Paulinum Jelenia Góra 61.55 ( 6)
12. 68.27 GAWOR Piotr Śląsk Wrocław 68.27 (12)
14. 70.53 TERESIŃSKI Dariusz Oleśniczanka Oleśnica 70.53 (14)
16. 72.25 GALASIŃSKI Wojciech Śląsk Wrocław 72.25 (16)
30. 81.52 ROŻEK Piotr Śląsk Wrocław 81.52 (30)
38. 89.12 KULPA Wojciech Paulinum Jelenia Góra 89.12 (38)
Kategoria K-16
1. 22.26 KARASEK Natalia Śląsk Wrocław 22.26 ( 1)
4. 23.59 TYCZKOWSKA Agnieszka Śląsk Wrocław 23.59 ( 4)
5. 24.49 TRAUM Marta Śląsk Wrocław 24.49 ( 5)
7. 25.14 JANOWSKA Alicja Artemis Wrocław 25.14 ( 7)
14. 26.52 JAŚNIEWSKA Katarzyna Śląsk Wrocław 26.52 (14)
20. 28.53 DYJOK Ewelina Śląsk Wrocław 28.53 (20)
32. 33.17 MACIEJCZYK Małgorzata Śląsk Wrocław 33.17 (32)
38. 34.27 TERLECKA Joanna Artemis Wrocław 34.27 (38)
Kategoria M-16
2. 19.02 PANCEROWICZ Tomasz Śląsk Wrocław 19.02 ( 2)
15. 22.43 ŁOSIŃSKI Krzysztof Paulinum Jelenia Góra 22.43 (15)
29. 26.05 GALASIŃSKI Wojciech Śląsk Wrocław 26.05 (29)
32. 27.34 TERESIŃSKI Dariusz Oleśniczanka Oleśnica 27.34 (32)
33. 28.22 ROŻEK Piotr Śląsk Wrocław 28.22 (33)
41. 35.14 GAWOR Piotr Śląsk Wrocław 35.14 (41)
42. 39.19 KULPA Wojciech Paulinum Jelenia Góra 39.19 (42)
Kategoria K
1. 102.02 Śląsk Wrocław DOLNOŚLĄSKIE 9 pkt
1. TRAUM Marta 33.30 33.30 (1)
2. TYCZKOWSKA Agnieszka 36.52 70.22 (2)
3. KARASEK Natalia 31.40 102.02 (1)
3. 113.48 Śląsk Wrocław II DOLNOŚLĄSKIE 6 pkt
1. JAŚNIEWSKA Katarzyna 34.30 34.30 (3)
2. DYJOK Ewelina 43.29 77.59 (4)
3. MACIEJCZYK Małgorzata 35.49 113.48 (3)
NKL Artemis Wrocław DOLNOŚLĄSKIE
1. JANOWSKA Alicja 41.57 41.57 (8)
2. WOJTALA Alicja 47.28 89.25 (11)
3. TERLECKA Joanna NKL NKL (--)
Kategoria M
4. 114.14 Śląsk Wrocław DOLNOŚLĄSKIE 5 pkt
1. GALASIŃSKI Wojciech 40.45 40.45 (10)
2. GAWOR Piotr 38.40 79.25 (6)
3. PANCEROWICZ Tomasz 34.49 114.14 (4)
10. 126.55 Paulinum Jelenia Góra DOLNOŚLĄSKIE
1. KULPA Wojciech 50.05 50.05 (12)
2. ŁOSIŃSKI Krzysztof 39.12 89.17 (12)
3. NOWAK Michał 37.38 126.55 (10)
na podstawie wyników dostępnych na stronie http://www.orienteering.pl opracowała Róża