XIV Puchar ly
Ksinica 16.06.2001
Protok zawodw
Organizator:
|
KS Artemis
Dolnolski Zwizek Biegu na Orientacj
|
|
|
Kierownik zawodw: |
Iwona Kamiska |
Sdzia gwny: |
Krzysztof Matziol S-3
|
Budowniczy tras: |
Piotr Spiliszewski BT-3
|
Sdzia kontroler tras: |
Micha Wodarczyk BT-1 |
|
|
Kierownik startu: |
Krzysztof Wrzesiski
S-3 |
Sdziowie startu: |
Ewelina Dyjok
Maciej Kamiski
Robert Podsiady |
|
|
Kierownik mety: |
Ra Miklis S-3 |
Sdziowie mety: |
Mirek Dmuchowski
Zdzisaw Dudek S-2
Janusz Gd S-2
Arkadiusz Przybylski |
|
|
Kierownik biura obliczeniowego |
Waldemar Walkowiak S-3 |
Sdziowie biura obliczeniowego
|
Anna Choromaska
Joanna Godlewska
Anna Miklis
Anna Wodarczyk S-1 |
|
|
Sdziowie pomocniczy
|
Anna Hcia
Paulina Jch |
WYNIKI
BIEGACZE
K,M.-10N SP Ksinica 2610/1755
m, 80 mp., 6 pk
1
|
Ogrodnik Konrad
|
20,53
|
2
|
Donosewicz Sylwia
|
24,48
|
3
|
Bojak Ania
|
24,59
|
4
|
Malesza Wioletta
|
33,46
|
5
|
Owsiski ukasz
|
92,27
|
K-10N 2610/1755 m, 80 mp., 6 pk
1
|
Zych Ola
|
Iskra
|
15,38
|
2
|
Baranowska Magda
|
Iskra
|
18,26
|
3
|
Olszowy Maja
|
Iskra
|
20,25
|
4
|
Ky Kasia
|
Iskra
|
21,23
|
5
|
Ky Ola
|
Iskra
|
22,38
|
6
|
Niedzielska Kasia
|
Iskra
|
25,54
|
7
|
Cych Weronika
|
|
34,02
|
8
|
Bade Kaja
|
ind.
|
35,09
|
K-12 2280 m, 80 mp., 7 pk
1
|
Namys Katarzyna
|
MOS
|
21,39
|
2
|
Wrzesiska Aga
|
MOS
|
24,51
|
3
|
Radoms ka Magorzata
|
SP 82
|
28,14
|
4
|
Krasiska Magorzata
|
Iskra
|
30,22
|
5
|
Lenik Malwina
|
Iskra
|
31,18
|
6
|
Wrzesiska Kasia
|
MOS
|
34,30
|
K-14 2670 m, 90 mp., 8pk
1
|
Maciejczyk Magorzata
|
MOS
|
40,24
|
2
|
arska Magorzata
|
MOS
|
41,25
|
3
|
Drewniowska Lucyna
|
MOS
|
47,49
|
4
|
Letka Magdalena
|
Bysk
|
52,38
|
5
|
Walaszczyk Aneta
|
Bysk
|
69,06
|
6
|
Batog Magda
|
Oleniczanka
|
121,27
|
K-18 3405 m, 120 mp., 10 pk
1
|
Kraj Anna
|
lsk
|
40,52
|
2
|
Baranowicz Klaudia
|
Paulinum
|
48,56
|
3
|
Karwatka Agata
|
lsk
|
49,11
|
4
|
Kolacz Julia
|
lsk
|
50,48
|
5
|
Banakiewicz Anna
|
lsk
|
53,01
|
6
|
Traum Marta
|
lsk
|
53,30
|
7
|
Kulpa Marta
|
Paulinum
|
72,40
|
8
|
Terlecka Asia
|
Artemis
|
99,43
|
|
Gawlikowska Asia
|
Oleniczanka
|
nkl
|
|
Karasek Natalia
|
lsk
|
nkl
|
K-21 3990 m, 120 mp, 10 pk
1
|
Dura Magda
|
lsk
|
52,08
|
2
|
Dbska Anna
|
Bysk
|
105,27
|
3
|
Bzde Katarzyna
|
ind.
|
107,18
|
K-35 3480 m, 125 mp., 10 pk
1
|
Traum Barbara
|
lsk
|
90,21
|
|
Namys Zofia
|
SP 82
|
nkl
|
M-10N 2610/1755 m, 80 mp., 6 pk
1
|
Mrz Artur
|
Iskra
|
13,19
|
2
|
wieczkowski Adrian
|
Iskra
|
13,58
|
3
|
Hetman Piotr
|
Bysk
|
14,54
|
4
|
Pyclik Darek
|
Iskra
|
28,54
|
5
|
Sikora Pawe
|
Iskra
|
33,20
|
6
|
Tomkowski Artur
|
Iskra
|
41,15
|
M-12 2415 m, 90 mp., 7 pk
1
|
Maaniak Dariusz
|
Oleniczanka
|
26,22
|
2
|
Olszowy Baej
|
Iskra
|
28,16
|
3
|
Nosal Pawe
|
Paulinum
|
28,32
|
4
|
Walkowiak Pawe
|
MOS
|
30,24
|
5
|
Jarmuek Micha
|
Bysk
|
31,51
|
6
|
Tybiski Aleksander
|
Bysk
|
41,51
|
7
|
liwiski Micha
|
Iskra
|
45,45
|
8
|
Stpr Dawid
|
Iskra
|
58,56
|
M-14 2805 m, 105 mp., 8 pk
1
|
Galasiski Wojtek
|
lsk
|
21,28
|
2
|
Jarmuek Mateusz
|
Bysk
|
23,42
|
3
|
Nowak Micha
|
Paulinum
|
26,50
|
4
|
Kulpa Piotr
|
Paulinum
|
36,03
|
5
|
Wieczorek Maciej
|
Oleniczanka
|
40,55
|
6
|
Kulpa Wojciech
|
Paulinum
|
53,57
|
7
|
Iwaski Cezary
|
Bysk
|
55,23
|
8
|
Mroczek Bartek
|
Bysk
|
58,54
|
9
|
Zawodnik ukasz
|
Oleniczanka
|
58,58
|
10
|
Bednarczyk Kamil
|
Paulinum
|
60,17
|
11
|
Chojnacki Sawomir
|
Oleniczanka
|
76,45
|
|
Tybiski Micha
|
Bysk
|
nkl
|
M-18 3525 m, 130 mp., 10 pk
1
|
Krawczyk Maciej
|
lsk
|
27,54
|
2
|
Walkowicz Micha
|
lsk
|
38,31
|
3
|
Szymaski Hubert
|
ZSZMech. widnica
|
45,42
|
4
|
Pancerowicz Tomasz
|
lsk
|
45,44
|
5
|
Weber Micha
|
lsk
|
46,02
|
6
|
Gawor Piotr
|
lsk
|
46,09
|
7
|
osiski Krzysztof
|
Paulinum
|
49,38
|
8
|
Banakiewicz Adam
|
lsk
|
52,34
|
9
|
Dratwa Adam
|
lsk
|
55,30
|
10
|
Sok Mirosaw
|
Paulinum
|
55,44
|
11
|
osiski Piotr
|
Paulinum
|
61,50
|
12
|
Konieczko Maciej
|
Paulinum
|
75,10
|
13
|
Pietkiewicz Przemek
|
Burza
|
94,14
|
14
|
Ogrodnik ukasz
|
ZSZ wiebod
zice
|
147,11
|
15
|
Rodak Krzysztof
|
ZSZ wiebodzice
|
147,44
|
|
Poloczek Przemek
|
ind.
|
nkl
|
M-21 4515 m, 175 mp., 12 pk
1
|
Dwojak Wojtek
|
lsk
|
31,46
|
2
|
Paciejewski Piotr
|
Paulinum
|
36,04
|
3
|
Teresiski Jarek
|
Oleniczanka
|
38,31
|
4
|
Sobczyski Kajo
|
lsk
|
41,34
|
5
|
Bartkowiak Tomasz
|
lsk
|
44,16
|
6
|
Tomaszewski Grzegorz
|
Oleniczanka
|
57,05
|
7
|
Sawiski Marcin
|
Artemis
|
67,45
|
8
|
Szadkowski Piotr
|
ind.
|
104,34
|
M-35 3630 m, 135 mp., 12 pk
1
|
Ratajczak Adam
|
SP 107
|
76,55
|
2
|
Winiewski Sylwester
|
SP 107
|
105,39
|
|
Wojnar Mariusz
|
ind.
|
nkl
|
M-40/45 3615 m, 135 mp., 10 pk
1
|
Guga Romuald
|
lsk
|
36,21
|
2
|
Zwoliski Grzegorz
|
Burza
|
41,27
|
3
|
Pietrusiski Marek
|
Paulinum
|
44,15
|
4
|
Tomaszewski Bogusaw
|
Oleniczanka
|
54,32
|
5
|
Mularski Tomasz
|
Paulinum
|
58,22
|
6
|
Wiechnik Waldemar
|
WKS Jelenia Gra
|
61,40
|
7
|
Kasperski Roman
|
ind.
|
81,31
|
8
|
Jasnowski Andrzej
|
lsk
|
88,51
|
|
Podsiady Robert
|
Artemis
|
nkl
|
M-50 3375 m, 130 mp., 10 pk
1
|
Bartkowiak Edward
|
WKS Jelenia Gra
|
46,46
|
2
|
Jedryszczak Edward
|
|
56,06
|
3
|
Gliski Henryk
|
Paulinum
|
63,57
|
4
|
Jagielski Jan
|
Paulinum
|
67,25
|
5
|
Dura Kazimierz
|
lsk
|
77,03
|
6
|
Pietkiewicz Waldemar
|
Burza
|
80,48
|
7
|
Bogulak Adam
|
WKS Jelenia Gra
|
125,51
|
Open 2670 m, 90 mp.,8 pk
1
|
Oarski Romuald
|
Paulinum
|
74,16
|
2
|
Poloczek Marek
|
ind.
|
93,26
|
ROWERZYCI
MR>16 5100 m., 235 mp., 10 pk
1
|
Winiewski Sylwester
|
SP 107
|
59,44
|
2
|
Modzianko Piotr
|
ZS nr 9 - XVIII LO
|
100,22
|
3
|
yjak Baej
|
ind.
|
104,25
|
|
Charusta Andrzej
|
ind.
|
nkl
|
Sporzdzi
Krzysztof Matziol
|